Nowości

Karnawałowe przyjęcie z przekąskami Dega

Karnawał trwa na całego. Czas zimowych zabaw, pochodów, balów, a także licznych domówek. Przyjęcie karnawałowe powinno być wesołe i głośne, tak, by na długo pozostało w naszej pamięci.  Najważniejsze elementy imprezy karnawałowej to dobre towarzystwo oraz muzyka, która porwie do tańca. Decydując się na imprezę w domu musimy zadbać o naszych gości i przygotować odpowiednie menu. Jako gospodarzom przyjęcia zależy nam, aby zaserwować niebanalne dania i zaskoczyć naszych gości przekąskami.

Przyjęcie karnawałowe to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności na domowej imprezie.  Firma DEGA  przychodzi z pomocą i inspiracją na oryginalne, a przy tym łatwe w przygotowaniu przekąski karnawałowe z zastosowaniem własnych produktów – DEGA Filety śledziowe z papryczką jalapeo oraz Filety śledziowe z czosnkiem niedźwiedzim.

FILTY ŚLEDZIOWE Z PAPRYCZKĄ JALAPENIO

to świetna alternatywa dla klasycznych śledzi w oleju. Papryczkę jalapenio zalicza się do grupy ‘’papryk chili”. Posiada ostry smak z lekko kwaskową nutą. Idealna propozycja dla osób, którym znudziło się dotychczasowe podanie śledzi.

FILETY ŚLEDZIOWE Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM który coraz częściej znajduje swoje zastosowanie w kuchni. Od zwykłego różni się przede wszystkim sposobem występowania – charakteryzują go konwaliowate liście. Posiada również delikatniejszy aromat, niż czosnek zwykły. Co więcej posiada wiele prozdorwotnych właściwości korzystnych dla zdrowia. Filety śledziowe w oleju z czosnkiem niedźwiedzim to potrawa zdrowa o niepowtarzanym smaku.

Cena: 5,99 zł (350g)

SZASZŁYKI ZE ŚLEDZIAMI DEGI

  • pudełeczko filetów śledziowych z papryczką jalapenio lub z czosnkiem niedźwiedzim  DEGA
  • ogórek kiszony
  • pomidorki koktajlowe
  • papryka
  • pieczone ziemniaki
  • jabłko
  • pietruszka i oliwki – do dekoracji

W pierwszej kolejności podpiecz ziemniaki, a następnie przekrój na pół.  W międzyczasie pokrój ogórki, papryczki oraz jabłko. Filety śledziowe również podziel na mniejsze kawałki. Na wykałaczkę do szaszłyka nadziej jabłko w plasterkach, ogórka, śledzika oraz ziemniaka. Druga wersji szaszłyka to: pomidor, śledzik, papryka. Oczywiście warzywa i owoce można mieszać wedle uznania, najważniejsze, by w każdej propozycji podania nie zapomnieć o śledziu. Podane na talerzu szaszłyki posyp pokrojonymi oliwkami oraz pietruszką. Zaskocz swoich gości szaszłykami, jakich jeszcze nie jedli!

Filety śledziowe z papryczką jalapeno oraz filety śledziowe z czosnkiem niedźwiedzim DEGA to nowa propozycja podania filetów śledziowych, które serwować możemy na wiele sposobów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i preferencje smakowe. Świetnie smakują w towarzyskie świeżego pieczywa, jako dodatek do sałatek, koreczków, czy szaszłyków.

Produkty marki DEGA dostępne są w  sieciach i dyskontach handlowych oraz mniejszych,  prywatnych sklepach i hurtowniach spożywczych.

Znajdziesz nas na:

www.facebook.com/dega.sa/

www.instagram.com/dega_polska/

www.youtube.com/channel/UCHN0bECuSQ25zBemwH4loSw

ŻYCZYMY SMACZNEGO KARNAWAŁU Z DEGĄ  

Możesz również polubić…