Nowości

Kerasys Koreańskie serum do włosów ekstremalnie zniszczonych

Jak uratować suche i zniszczone włosy? Czy cięcie to jedyne rozwiązanie? Zanim sięgniesz po nożyczki postaw na silną regenerację i systematyczną ochronę. Unikalna koreańska formuła Kerasys Keramide Clinic Serum zapewnia ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Dzieki niej odzyskają sprężystość, blask i zdrowy wygląd.

Wyjątkowa formuła Kerasys Keramide Clinic Serum łączy w sobie dwa podstawowe składniki o sprawdzonej skuteczności:

  • Keratynę – naturalny składnik budulcowy włosów- ma zdolność głębokiej penetracji ich wnętrza, dzięki czemu podczas pielęgnacji  precyzyjnie wbudowuje się w strukturę włosa  i  wypełnia nawet najdrobniejsze ubytki.
  • Ceramidy –  odpowiadają za nawilżenie pasm, ich sprężystość oraz blask. Ich zadaniem jest uszczelnienie połączeń między rogowymi płytkami włosa i zatrzymanie wilgoci w jego łodydze.

Kombinacja płynnej keratyny  z ceramidami to duet zapewniający dwutorową głęboką regenerację struktury włosów.  Kerasys Keramide Clinic Serum należy aplikować regularnie po każdym myciu –  na wilgotne włosy, w tych partiach, gdzie pasma są zniszczone.   Serum można także nałożyć po wysuszeniu, na przesuszone końce włosów, zabezpieczając je w ten sposób przed uszkodzeniami.   Lekka konsystencja nadaje włosom gładkość, ale ich nie obciąża.  Keramide Clinic Serum – stosowane regularnie-  pomaga odzyskać  elastyczność,   połysk i zdrowy wygląd włosów.

Cena:  59 zł / 70 ml

Możesz również polubić…