Mężczyźni,Nowości

KILIAN – My Kind of Love

Marka KILIAN wprowadza na rynek całkowicie nową kolekcję zapachów dla młodych kochanków – MY KIND OF LOVE.

Cztery zapachy idealne do flirtowania oraz zabawy, a każdy z nich to zuchwały manifest, zabawa  w ‘prawdę lub wyzwanie’, dzięki której możesz kochać na swój własny sposób.

PRINCESS—I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS
KISSING—KISSINGBURNS 6.4 CALORIES A MINUTE. WANNA WORKOUT?
BOYS—BAD BOYSARE NO GOOD BUT GOOD BOYS ARE NO FUN
ADULTS—LET’S SETTLE THIS ARGUMENT LIKE ADULTS, IN THE BEDROOM, NAKED

MY KIND OF LOVE to seria zapachów, dzięki którym możesz kusić, droczyć się i kochać w swój własny sposób. To perfumy, które sprawią, że będziesz się zbyt dobrze bawić, aby przejmować się tym, co myślą inni.

To, co scala tę kolekcję to struktura olfaktoryczna, która jest zupełnie inna niż ta wykorzystywana w głównej linii zapachów marki KILIAN. Każdą kompozycję w ramach MY KIND OF LOVE charakteryzuje niesamowita prostota połączona ze złożonością (simplexity), która — tak jak same nazwy tych perfum — wywiera natychmiastowe wrażenie, ale wyrażacoś znacznie więcej.

Założyciel marki KILIAN oraz jej dyrektor kreatywny – Kilian Hennessy – wyjaśnia: “Simplexity to idea połączenia prostoty i złożoności. Chciałem, aby ta kolekcja otrzymała wielowymiarowe nuty i akordy, z których słynę, ale tym razem, aby zostały one zbudowane wokół kluczowego składnika, który jest niezwykły, zaskakujący i natychmiast rozpoznawalny.”

Podczas całej zabawy oczekuj tego, co nieoczekiwane, gdyż nawet flakon jest czymś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ta mała bomba uwodzenia zainspirowana nowoczesną sztuką, jest zarówno mini rzeźbą jak i odważną deklaracją. Chwyć flakon za kulę wykonaną z ciężkiego szkła, zrywając tym samym z tradycyjnym podejściem do flakonów, a następnie zdejmij stanowiący jego podstawę kwadratowy cokół i rozpyl wokół natychmiast seksowną woń.

Na cokole czarnego flakonu widnieje, graficznie zaprezentowana w kolorze lśniącej czerwieni szminki oraz złota, zuchwała deklaracja. Oferta zapachów jest dostępna w pojemnościach 30 ml, 50 ml lub 100 ml — zawsze mile widziane jest spontaniczne ich zgarnięcie.

Bądź uwodzicielem w swoim własnym stylu, kochaj tak, jakbyś nie miał nic do stracenia. Deklaracja czy wyzwanie? Najnowsza kolekcja zapachów marki KILIAN jest zarówno jednym jak i drugim. To sposób w jaki kochasz.

PRINCESS I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS

Wraz z zapachem przemawiającym do wszystkich niezależnych dziewczyn marka KILIAN jeszcze bardziej wzmacnia siłę kobiet – girl power. Przepyszny z pewną dozą szaleństwa, zapach PRINCESS jest jak sączenie zielonej herbaty matcha z odrobiną imbiru, dzięki czemu uzyskano zadziorną korzenną kompozycję.

Jest to połączenie na wskroś łamiące wszelkie zasady. Aby otrzymać pyszny główny akord zapachu PRINCESS, Kilian Hennessy wraz z kreatorką perfum Honorine Blanc wymieszali razem zieloną herbatę z cukrową pianką marshmallow.

„Jest on idealnie puszysty. Nie ma w nim nawet odrobiny mroku ani poczucia ciężkości,” mówi Kilian Hennessy nawiązując do faktu, iż nie wykorzystano w nim paczuli, czyli nuty, która tradycyjnie pojawia się w takich przepysznych, orientalnych kompozycjach. „W pierwszej chwili PRINCESS wydaje się być prostym zapachem, ale wkrótce pojawia się on w całym swoim natężeniu i ujawnia osobowość, która jest po prostu niesamowita.”

I rzeczywiście jest ona niesamowita. Pamiętaj Księciu z bajki, że ta Księżniczka nie będzie czekać w domu aż do niej zadzwonisz.

KISSING KISSING BURNS 6.4 CALORIES A MINUTE. WANNA WORKOUT?

Całowanie jest przepyszne. Spadaj z kanapy (lub, raczej, rzuć się na nią) i wraz z najnowszym zapachem marki KILIAN zacznij ćwiczyć spajanie ust w pocałunku. Ponętne połączenie nut kwiatowych tymi z przepysznymi przemawia za najbardziej idealnym sportem dla par, pomiędzy którymi istnieje niesamowita chemia.

Kilian Hennessy wraz z kreatorką perfum Calice Becker zanurzają szybko bijące serce zapachu KISSING w gorącym mleku, po czym w jego bazie wyczuwamy cukierkową woń. Jest on niezaprzeczalnie słodki, ale w nucie głowy na początku wiruje zapach konwalii. Następnie wdziera się szczęście, lecą iskry, a w ciszy słychać jedynie odgłosy złączonych ust i w ten właśnie sposób uzależniliśmy się od całowania.

“KISSING to prawdziwy zapach typu unisex, powiedział opisując go sam Kilian Hennessy. “To bardzo niezwykły kontrast pomiędzy gorącym mlekiem i cukierkiem z pojawiającą się pomiędzy nimi bryzą świeżego powietrza w postaci konwalii. Tak jak jest to w przypadku fantastycznego pocałunku, także tutaj wraz ewolucją perfum emocje stają się coraz bardziej intensywne.”

Nie leń się. Uwydatnij usta i zadaj pytanie. Gdzie indziej możesz doświadczyć takiej słodyczy jednocześnie spalając kalorie?

BOYS BAD BOYS ARE NO GOOD BUT GOOD BOYS ARE NO FUN

Rześki, klasyczny i ikoniczny niegrzeczny chłopiec marki KILIAN ma w swoich oczach czyste, płonące pożądanie oraz jest zabójczo seksowny.

“Chciałem, aby zapach BOYS był jednocześnie bardzo seksowny i bardzo świeży,” tak o tym zapachu wręcz stworzonym do złego prowadzenia się mówi Kilian Hennessy. “Chcąc uzyskać świeżość pracowaliśmy nad akordem coli, która niemalże łaskocze w nosie.”

We współpracy z perfumiarzem Alberto Morillasem osiągnęliśmy tę natychmiast rozpoznawalną nutę coli, która staje się sama w sobie akordem wraz z gałką muszkatołową, cynamonem, limonką oraz wanilią. Duet ten stworzył następnie mocną bazę kompozycji, w której przedawkowano wręcz nuty drzewne. Drzewo cedrowe wnosi przywodzącą na myśl woń ziemi zmysłowość, która zapowiada znacznie więcej niż tylko same łaskotki.

Niegrzeczni chłopcy to nasza grzeszna przyjemność, ale – tak prawdę mówiąc – jak wyglądałaby bez nich sobotnia noc?

ADULTS LET’S SETTLE THIS ARGUMENT LIKE ADULTS, IN THE BEDROOM, NAKED

Zapach stworzony do seksu na zgodę, kompozycja ADULTS od razu przystępuje do rzeczy. Zapomnij o terapeucie dla par oraz biblioteczce wypełnionej poradnikami, ten leśny orientalny zapach sprawia, że teraz do głosu dochodzi ciało.

“Bardzo zmysłowy i złożony, ADULTS to zapach niezwykle oryginalny” tak o stworzonej wspólnie z Pascalem Gaurin kompozycji mówi Kilian Hennessy. “W tym przypadku odeszliśmy od klasycznych, bestsellerowych akordów konwencjonalnie wykorzystywanych w przemyśle perfumeryjnym.” Jaki jest tego rezultat? Gorący seks we flakonie, o wyjątkowo ziemistej i egzotycznej woni.

Mleko figowe w nucie głowy jest delikatne jak naga skóra, a drzewo cedrowe wraz z wanilią sprawiają, że doświadczenie to trwa zdecydowanie dłużej niż sześć minut przyjemności. Rozwiązanie sprawdzające się w przypadku kłótni wszystkich kochanków, zapach, który położy im kres — czas, aby zacząć postępować rozsądnie i zachowywać się jak dorośli.

A tak na serio, kiedy zamierzasz dorosnąć i przyjąć horyzontalną pozycję?

Sugerowane ceny detaliczne:

EAU DE PARFUM – 30ml spray 275 ZŁ
EAU DE PARFUM – 50ml spray 389 ZŁ
EAU DE PARFUM – 100ml spray 510 ZŁ

WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH DOUGLAS

Możesz również polubić…