Słodyczy nigdy dość, a Święto Zakochanych to idealny dzień na okazanie najsłodszych uczuć. Podaruj na Walentynki zestaw pysznych naturalnych miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich i wyraź więcej niż 1000 słów.

Podaruj bliskim najzdrowszą słodycz na Walentynki. Naturalny, pyszny miód z prawdziwej pasieki sprawdza się zawsze, gdy chcesz sprawić komuś bliskiemu niespodziankę. Zestawy prezentowe z Pasiek Rodziny Sadowskich ucieszą nie tylko zakochanych. Wybierz smaki oraz limitowaną walentynkową zawieszkę, a zestaw prześlij prosto do wybranej osoby. Na zdrowie, na słodko i na każdy dzień!

WALENTYNKOWE ZESTAWY MIODÓW

Dla dziewczyny lub chłopaka słodszego od miodu możesz skomponować zestaw ulubionych smaków i podarować go w pięknym, okolicznościowym kartoniku o unikalnej szacie graficznej. Taki prezent to doskonała okazja, aby spróbować oryginalnych smaków – miód z maliną, miód z cytryną, miód z kurkumą i pieprzem cayenne, miód z czarnuszką i czarnym bzem oraz nowości : miód z truskawką, miód z rokitnikiem lub miód z pomarańczą i goździkami.

Cena : 46 zł / 2 x 240 g

WALENTYNKOWY ZESTAW DLA NIEJ

Walentynkowy prezent dla dziewczyny jeszcze słodszej od miodu! Miodowa przyjemność zamknięta w słoiku, a do tego ozdobny, ekologiczny kartonik i piękna zawieszka z dedykacją. Miód można wyjadać drewnianą łyżką – słodko, walentynkowo i oryginalnie!

Cena: 67 zł / 2 x 430 g

WALENTYNKOWY ZESTAW DLA NIEGO

Prezent na walentynki dla słodkiego mężczyzny. Podaruj miód o wybranym przez siebie smaku w ozdobnym kartoniku z zawieszką, która wyrazi więcej niż tysiąc słów!

Cena: 38 zł / 430 g

Miody są dostępne na stronie www.pasiekisadowskich.pl