Nowości

KORRES CASTANEA ARCADIA – NOWA linia do pielęgnacji twarzy

KORRES / CASTANEA ARCADIA

Z AKTYWNYM HALupeolem INNOWACYJNA MOLEKUŁA O WYJĄTKOWO SILNYM DZIAŁANIU REDUKUJE ZMARSZCZKI WE WSZYSTKICH WYMIARACH – ZMNIEJSZA ICH GŁĘBOKOŚĆ, SZEROKOŚĆ I POWIERZCHNIĘ

HISTORIA W SKRÓCIE

 1. 1. ŚWIATOWA INNOWACJA MARKI KORRES W PIELĘGNACJI ANTI-AGEING
 2. BAZUJE NA NAJWIĘKSZYCH BADANIACH NATURALNYCH SKŁADNIKÓW [AGROCOS]
 3. W RAMACH PROJEKTU PRZEBADANO 6 NAJBARDZIEJ ZDYWERSYFIKOWANYCH BIOLOGICZNIE REGIONÓW ŚWIATA / 1,800 ROŚLIN / 3,600 EKSTRAKTÓW
 4. GRECJA JEDNYM Z 6 REGIONÓW O NAJWIĘKSZEJ LICZBIE GATUNKÓW ROŚLIN
 5. EKSTRAKT Z KASZTANA JADALNEGO Z ARKADII – JEDEN Z NAJSILNIEJSZYCH ODKRYTYCH NATURALNYCH ANTYOKSYDANTÓW
 6. MARKA KORRES TWORZY LINIĘ CASTANEA ARCADIA
 7. KOSMETYKI W NATURALNY SPOSÓB WALCZĄ ZE ZMARSZCZKAMI WE WSZYSTKICH WYMIARACH – GŁĘBOKOŚCI, SZEROKOŚCI I POWIERZCHNI
 8. CZYSTY LUPEOL Z LIŚCI KASZTANA JADALNEGO PO RAZ PIERWSZY WYKORZYSTANY W FORMULE KOSMETYKÓW
 9. AKTYWNY HALUPEOL – NOWA, DZIALAJĄCA SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWO MOLEKUŁA / ŚWIATOWA INNOWACJA
 10. WSZYSTKIE KOBIETY BIORĄCE UDZIAŁ W TESTACH STWIERDZIŁY, ŻE JEST TO NAJLEPSZY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY JAKIEGO UŻYWAŁY

KORRES / CASTANEA ARCADIA Z AKTYWNYM HALupeolem INNOWACYJNA MOLEKUŁA O WYJĄTKOWO SILNYM DZIAŁANIU REDUKUJE ZMARSZCZKI WE WSZYSTKICH WYMIARACH – ZMNIEJSZA ICH GŁĘBOKOŚĆ, SZEROKOŚĆ I POWIERZCHNIĘ

Nowa linia KORRES Castanea Arcadia jest światową innowacją w pielęgnacji anti-ageing. Po raz pierwszy w formule kosmetyków wykorzystano czysty lupeol [pozyskiwany z drzewa kasztana jadalnego] w celu osiągnięcia optymalnego zabezpieczenia przed powstawaniem zmarszczek i regeneracji już istniejących.

DLACZEGO LUPEOL / NAUKA CZYSTY LUPEOL / PO RAZ PIERWSZY W FORMULE KOSMETYKÓW

Laboratorium KORRES skoncentrowało się na wyjątkowych właściwościach lupeolu. Pochodzący z regionu greckiej Arkadii składnik okazał się najsilniej działającym naturalnym antyoksydantem jaki do tej pory odkryto [badania potwierdziły jego wyjątkowo silne właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne]. Ten cenny ekstrakt, znany już w farmacji oraz medycynie, nigdy wcześniej nie został wykorzystany jako składnik kosmetyków, ponieważ nie rozpuszcza się, przez co nie jest absorbowany przez skórę. Marce KORRES jako pierwszej na świecie udało się włączyć czysty lupeol do formuły kremu anti-ageing.

AKTYWNY HALupeol / ŚWIATOWA INNOWACJA

Laboratorium KORRES stworzyło innowacyjną molekułę – aktywny HALupeol. Aktywna macierz kwasu hialuronowego przenosi czysty lupeol do głębszych warstw skóry zapewniając ukierunkowane i skuteczne działanie przeciwstarzeniowe. Ta innowacyjna molekuła o silnym działaniu zmniejsza głębokość, szerokość i powierzchnię zmarszczek. Dalsze badania wykazały, że aktywny HALupeol działa prewencyjne oraz koryguje już istniejące zmarszczki poprzez działanie na 3 poziomach: komórkowym, genów oraz macierzy zewnątrzkomórkowej.

1 AKTYWNY HALupeol & POZIOM KOMÓRKOWY Badania prowadzone na liniach komórkowych wykazały zdolność tej molekuły do podwojenia żywotności komórek poprzez zmniejszenie poziomu stresu oksydacyjnego wywołanego działaniem jednej z najsilniejszych toksyn – nadtlenku wodoru [hydrogen peroxide]. Działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne zabezpiecza skórę przed stresem oksydacyjnym poprzez zwiększenie jej zdolności do regeneracji powstałych uszkodzeń [tworzenie się zmarszczek oraz wiotczenie skóry]. Aktywny HALupeol chroni skórę, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek.

2 AKTYWNY HALupeol & GENY Innowacyjna molekuła reguluje ekspresję genów, podstawę proteostazy – grupę mechanizmów zapewniających dobry stan i żywotność komórek poprzez ochronę zdrowych białek oraz degradację uszkodzonych. Skóra usuwa zniszczone białka, które przyczyniają się do powstawania widocznych oznak jej starzenia się, poprzez przywrócenie prawidłowego funkcjonowania systemu naprawczego. Odmłodzona skóra ma zdolność do zredukowania zmarszczek.

3 AKTYWNY HALupeol & WIDOCZNY POZIOM STRUKTURALNY SKÓRY (MACIERZ ZEWNĄTRZKOMÓRKOWA) Nowa, aktywna molekuła zmniejsza aktywność elastazy i kolagenazy zwiększając produkcję kolagenu i elastyny. Te dwa główne białka tkanek skórnych odpowiadają za odbudowę i utrzymanie 3-wymiarowej struktury skóry. Kiedy elementy konstrukcyjne tkanek są wzmocnione, elastyczność i jędrność skóry wraca do właściwego poziomu. W nowym stanie skóra ma zdolność do zmniejszania głębokości zmarszczek przywracając 3-wymiarową strukturę.

DLACZEGO LUPEOL / BADANIA

Najnowsza linia kosmetyków KORRES jest wynikiem największych przesiewowych badań roślin jakie przeprowadzono w ostatnich latach. Pozwoliły one na identyfikację najsilniejszych naturalnych antyoksydantów [w tym kasztana jadalnego z greckiej Arkadii].

AGROCOS / NAJWIĘKSZE PRZESIEWOWE BADANIA NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AGROCOS to czteroletni program badawczy finansowany przez Europejski Komitet Naukowy [European Scientific Committee], wybrany spośród 106 innych projektów badawczych. Grecka inicjatywa była kierowana przez markę KORRES oraz Wydział Farmacji Uniwersytetu w Atenach i prowadzona we współpracy z siedmioma prestiżowymi, międzynarodowymi instytutami badawczymi, takimi jak np. Francuskie Narodowe Centrum Badań. W ramach projektu zostało przebadanych aż 1,800 roślin oraz 3,600 ekstraktów z całego świata pod względem właściwości przeciwutleniających, rozjaśniających i ochronnych przed promieniowaniem UV. Marka KORRES jako pierwsza na świecie wykorzystała te badania tworząc rewolucyjną linię kosmetyków do pielęgnacji.

KASZTAN JADALNY Z ARKADII / JEDEN Z NAJSILNIEJSZYCH ANTYOKSTYDANTÓW

W badaniach AGROCOS drzewo kasztana jadalnego [Castanea Sativa] wyróżniało się wysoką zawartością związków fenolowych [takich jak taniny] oraz terpenów [takich jak kwas ursolowy, lupeol oraz botulina] znanych ze swoich właściwości przeciwutleniających, przeciwzapalnych, rozjaśniających i chroniących przed promieniowaniem UV. Udowodniono, że liście kasztana jadalnego są szczególnie bogatym źródłem tych substancji, a dalsze badania potwierdziły, że ekstrakt pozyskiwany z liści jest jednym z najsilniej działających antyoksydantów. Marka KORRES wraz z Laboratorium Uprawy Organicznej Uniwersytetu Rolniczego w Atenach wybrała grecki region Arkadia jako idealne miejsce do ekologicznej uprawy drzew kasztana jadalnego o najlepszej jakości liści. Malownicza wioska Arachamites od lat słynie z uprawy kasztanów, KORRES współpracuje z lokalnymi rolnikami w ramach sieci etycznych dostawców bazujących na zasadach sprawiedliwego handlu [fair trade].

CASTANEA ARCADIA / SKŁADNIKI AKTYWNE

 1. AKTYWNY HALupeol / ŚWIATOWA INNOWACJA Czysty lupeol zamknięty w aktywnej macierzy kwasu hialuronowego – innowacyjna molekuła o potwierdzonym działaniu antyoksydacyjnym, zmniejsza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz nawilża skórę.
 2. EKSTRAKT Z LIŚCI KASZTANA JADALNEGO Ekstrakt stworzony w laboratorium KORRES, bogaty w przeciwutleniające fenole [takie jak taniny] oraz terpeny [takie jak lupeol, kwas ursolowy oraz botulina]
 3. NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY (STWORZONY PRZEZ BIOTECHNOLOGÓW) Działa przeciwzmarszczkowo, przyspiesza produkcję kolagenu przez fibroblasty oraz zwiększa elastyczność skóry
 4. BETA-GLUKAN (STWORZONY PRZEZ BIOTECHNOLOGÓW) Polisacharyd, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry dla optymalnej ochrony przed stresem oksydacyjnym oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ma również właściwości przeciwzmarszczkowe, poprawia elastyczność, jędrność oraz strukturę skóry.
 5. NATURALNY HEXAPEPTYD 11 (OPATENTOWANY) Uzyskany w procesie biotechnologicznym Hexapeptyd 11 jest pierwszym naturalnym polipeptydem o potwierdzonym działaniu ujędrniającym. Udowodniono, że wpływa na pięć głównych obszarów funkcjonowania komórek, dzięki czemu pobudza produkcję kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki wygładzone.
 6. WYCIĄG Z CZARNEGO OWSA Zawiera polisacharydy wiążące wodę oraz aminokwasy. Tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną, która wzmacnia naturalny system nawilżający (Naturalny Czynnik Nawilżający / NMF).
 7. LECYTYNA Wzmacnia barierę hydrolipidową, zapobiega przeznaskórkowej utracie wody, zwiększa poziom nawilżenia skóry.
 8. STABILNA FORMA WITAMINY C Rozpuszczalna w tłuszczach najbardziej stabilna forma witaminy C o wszechstronnym działaniu: chroni przed wolnymi rodnikami, rozjaśnia i odmładza skórę, stymuluje syntezę kolagenu. Witamina C w swojej oryginalnej postaci jest nietrwała, jednak jej pochodna charakteryzuje się dużą stabilnością w wysokich temperaturach i efektywnie przekształca się w aktywną fizjologicznie formę wolnego kwasu askorbinowego.
 9. MASTIHA Z CHIOS Ekstrakt z Mastiha z greckiej wyspy Chios zmniejsza pory oraz niedoskonałości cery, delikatnie matuje tłustą skórę. W połączeniu z nawilżającymi, wyjątkowo odżywczymi i chroniącymi przed wolnymi rodnikami olejkami [takimi jak olejek: migdałowy, morelowy, rumiankowy, Jojoba] oraz ekstraktem z różańca górskiego redukuje cienie i obrzęki pod oczami.

KORRES / CASTANEA ARCADIA Z AKTYWNYM HALupeolem INNOWACYJNA MOLEKUŁA O WYJĄTKOWO SILNYM DZIAŁANIU REDUKUJE ZMARSZCZKI WE WSZYSTKICH WYMIARACH – ZMNIEJSZA ICH GŁĘBOKOŚĆ, SZEROKOŚĆ I POWIERZCHNIĘ

Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy redukuje zmarszczki oraz przywraca jędrność i elastyczność skóry. Wzmocniona innowacyjną molekułą aktywnego HALupeolu oraz ekstraktem z kasztana jadalnego rosnącego w Arkadii chroni najważniejsze elementy konstrukcyjne skóry, takie jak kolagen oraz glikoproteiny. Dzięki temu wzmacnia odporność skóry oraz ją odmładza.

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ DLA CERY SUCHEJ I BARDZO SUCHEJ / 93.3% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW / 209 zł

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ DLA CERY NORMALNEJ I MIESZANEJ / 95.3% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW / 209 zł

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY / 96% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW / 219 zł

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA NOC DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW CERY / 96.1% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW / 229 zł

 

Możesz również polubić…