Nowości

Korres Gloden Krocus – eliksir młodości z szafranem

ΚΟRRΕS GOLDEN KROCUS ELIKSIR MŁODOŚCI Z JEDNODNIOWYM EKSTRAKTEM Z SZAFRANU

 

ZŁOTO ZIEMI

Złoto ziemi, tak nazywana jest najcenniejsza roślina w przyrodzie – kwiat szafranu, znany jako krokus. Rośnie w Kozani w północnej Grecji w wiosce Krocus, która zawdzięcza mu swoją nazwę. To niepowtarzalny kwiat z piękną historią i silną mocą antyoksydacyjną ukrytą w czerwonych stygmatach.

Wyjątkowe krokusy uprawiane są organicznie przez lokalnych rolników zgodnie z dawnymi tradycjami kultywowanymi do dnia dzisiejszego. Kwitną tylko raz w roku, zaledwie przez dwa tygodnie każdego października, tworząc magiczny, purpurowy dywan sięgający aż po horyzont. Kwiaty zbierane są codziennie zaraz po zniknięciu porannej rosy – wtedy właśnie szafranowe antyutleniacze są najsilniejsze. Po zebraniu wszystkich kwiatów, pola wyglądają na puste, ale o świcie krokusy kwitną ponownie, okrywając pola pięknymi, purpurowymi kwiatami. Szafranowe stygmaty i pręciki oddzielane są ręcznie od płatków, natychmiast po ich zebraniu. Następnie stygmaty są suszone aby zapewnić eliksirowi z szafranu niezmiernie potężną moc. Sto pięćdziesiąt tysięcy kwiatów ręcznie zbieranych przez mieszkańców wioski podczas dwóch tygodni, daje zaledwie kilogram stygmatów krokusa. Ten żmudny proces sprawił, że szafran jest cenniejszy niż złoto.

Współpraca marki KORRES z Kooperatywą Producentów Szafranu z  Kozanii wspiera lokalną gospodarkę oraz około 1 000 rodzin z 20 okolicznych wiosek, które pracują przy corocznych zbiorach szafranu.

GOLDEN KROCUS / ELIKSIR MŁODOŚCI Z SZAFRANEM

Wypełniony silnymi przeciwutleniaczami szafran z Grecji ma najwyższą jakość na całym świecie* i często jest wyceniany tak wysoko jak złoto. KORRES wykorzystał moc tej cennej przyprawy w nowym Eliksirze Młodości Golden Krocus – tworząc rewolucyjną formułę, która wyraźnie zwalcza wszelkie oznaki starzenia się skóry.

Innowacyjny eliksir łączy ekstrakt z jednodniowego szafranu [pozyskiwany z ręcznie zbieranych kwiatów o maksymalnej sile działania antyoksydacyjnego z beta-glukanami, peptydami i aminokwasami. Dzięki temu natychmiast rozjaśnia cerę, wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną odporność skóry oraz przeciwdziała oznakom jej starzenia. Doskonale nadaje się do pielęgnacji twarzy w każdym wieku oraz do różnych typów cery. W badaniach wykazano, że eliksir młodości Golden Krocus napina i ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i strukturę, zmniejsza zmarszczki oraz rozjaśnia cerę. Wystarczy użyć kilku złotych kropli rano i wieczorem przed innymi produktami pielęgnacyjnymi aby cieszyć się młodą, promienną skórą przez lata.

ΚΟRRΕS GOLDEN KROCUS ELIKSIR MŁODOŚCI Z JEDNODNIOWYM EKSTRAKTEM Z SZAFRANU

FORMUŁA

10 na 10 kobiet zaobserwowało ogólnie zdrowszy wygląd skóry już po 2 tygodniach stosowania produktu.

 

ORGANICZNY EKSTRAKT Z JEDNODNIOWEGO KROKUSA Z KOZANII
czerwone stygmaty kwiatu są bogatym źródłem krocyny – doskonałego przeciwutleniacza o ukierunkowanym działaniu na wszystkie komórki odpowiedzialne za ogólny dobry stan skóry. Drogocenne, czerwone stygmaty są przetwarzane w Laboratorium Ekstrakcji Ziół KORRES. Szafran zostaje tam zamieniony w ekstrakt dosłownie jeden dzień po jego zabraniu, w celu utrzymania maksymalnej siły działania przeciwutleniaczy.

BETA GLUKAN
zapewnia ukierunkowane działanie przeciwstarzeniowe i przywraca skórze młodość [odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w każdym wieku, z różnymi potrzebami]. Intensywnie nawilża oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry.

NATURALNY HEXAPEPTYD-11
biotechnologicznie pozyskiwany HEXAPEPTYD-11 jest pierwszym naturalnym polipeptydem o udowodnionym działaniu ujędrniającym, podwaja elastyczność skóry w ciągu 4 tygodni, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnia skórę, zmniejsza zmarszczki.

KOMPLEKS AMINOKWASÓW Z MIEDZIĄ

silny kompleks przeciwzmarszczkowy, nieinwazyjny zastrzyk kolagenu dla skóry. Według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych  w ciągu zaledwie 2 tygodni stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek o 15%.

NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY

łatwo się wchłania, dzięki czemu wypełnia i wygładza skórę, dodatkowo ją ujędrnia i działa przeciwzmarszczkowo.

POLISACHARYDY Z OWSA I NASION TAMARYNDOWCA

tworzą na skórze niewidoczną barierę, która sprawia, że skóra natychmiast staje się jędrna, a zmarszczki wygładzone. Reguluje naturalną wilgotność skóry, aby poprawiać jej strukturę, miękkość i elastyczność przez cały dzień.

Z GRECJI DO POLSKI
Korres Natural Products to grecka marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, której historia wiąże się z powstaniem pierwszej apteki homeopatycznej w Atenach. Pierwszym produktem stworzonym przez markę Korres był aromatyczny syrop ziołowy z miodem i anyżkiem. Inspiracją do stworzenia receptury stał się „rakomelon” – rozgrzewająca mikstura na bazie alkoholu i miodu, którą dziadek Georga Korresa przygotowywał w swoim rodzinnym mieście na wyspie Naxos. Od 1996 roku firma Korres Natural Products wykorzystuje
w kosmetologii swoje bogate doświadczenie w produkcji leków homeopatycznych oraz wiedzę o korzystnych właściwościach naturalnych  składników.

Możesz również polubić…