Nowości

Kosmetyki mineralne – pielęgnacja płynąca z natury

Kosmetyki mineralne stworzono z myślą o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień lub po obciążających zabiegach kosmetycznych. Dziś sięgają po nie również osoby, którym zależy na korzystaniu z substancji mających naturalne właściwości pielęgnacyjne.
Z okazji Tygodnia Urody związanego z Międzynarodowym Dniem Urody przedstawiamy zalety, jakie skrywają kosmetyki mineralne i odpowiadamy na pytanie: czy warto wprowadzić je do codziennej pielęgnacji skóry?

Podstawową zaletą kosmetyków mineralnych jest ich naturalne pochodzenie. Mineralne podkłady czy pudry znaleźć można w ofercie niemal każdego koncernu kosmetycznego. Kosmetyków wyprodukowanych na bazie dobroczynnych minerałów pojawia się coraz więcej – dziś dostępne są także kremy, żele, maseczki, peelingi, olejki, balsamy, odżywki, sole do kąpieli i wiele innych. Kosmetyki te szybko zjednują sobie sympatyków – przede wszystkim dzięki spektakularnym efektom przy mało agresywnych składnikach w nich zawartych.  Tego rodzaju kosmetyki są wyjątkowo przyjazne dla zdrowia i urody. Mineral Beauty System

Jak działają kosmetyki mineralne?

Przede wszystkim, dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu są delikatne dla skóry oraz mają właściwości pielęgnacyjne. Brak sztucznych substancji sprawia, że są idealne dla alergików oraz osób posiadających wrażliwą skórę lub skłonności do podrażnień. Ponadto, stanowią naturalną warstwę ochronną przed promieniami UV. Nie zatykają porów, a skóra po ich użyciu zyskuje świeży wygląd. Wielu sympatyków kosmetyków mineralnych podkreśla też ich dużą wydajność. Sceptycy na pewno zapytają o ich wady, jednak ciężko je wskazać. Naturalne składniki są gwarancją wysokiej jakości kosmetyków, a tolerancja na nie jest niemal stuprocentowa u każdego człowieka. To argument za wprowadzeniem ich do codziennej pielęgnacji – z powodzeniem zastąpią kosmetyki oparte na sztucznych składnikach.

Przykładem takich kosmetyków są produkty marki Mineral Beauty System – wiodącego dostawcy naturalnych kosmetyków z Morza Martwego. Klienci skorzystać mogą z różnych linii oferowanych przez markę – m.in. klasycznej, spa, kolagenowej, arganowej, do użytku profesjonalnego czy soli do kąpieli. Wśród nich klienci znajdą ponad 200 oryginalnych kosmetyków z Morza Martwego, stworzonych przez naukowców ze specjalistycznego Laboratorium BIOROM. Kosmetyki Mineral Beauty System oparte są na naturalnych składnikach, minerałach organicznych i soli z Morza Martwego, wzbogacone o olejki eteryczne, witaminy i ekstrakty roślinne. Stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na naturalne i organiczne produkty pielęgnacyjne. Mineral Beauty System

Kosmetyki Mineral Beauty System kupić można w drogeriach, sklepach specjalistycznych oraz sklepach internetowych. W czasie trwania Tygodnia Urody (od 9 września do 15 września) można je nabyć na stronie Zlotewyprzedaze.pl z 70% zniżką. Tydzień Urody związany jest z Międzynarodowym Dniem Urody przypadającym na 9 września.

Złote Wyprzedaże to największy klub zakupowy w Polsce oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach – nawet do 80% taniej w stosunku do pierwotnej ceny. Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży, o których zarejestrowani użytkownicy są informowani za pomocą newslettera. Serwis powstał w 2010 roku i posiada obecnie ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników.

Możesz również polubić…