Allerco® to kompletna gama preparatów: krem emolientowy natłuszczający i nawilżający, balsam, żel myjący, szampon nawilżający, krem ochronny przeciw oparzeniom, emulsja do kąpieli oraz KOSTKA MYJĄCA .

KOSTKA MYJĄCA  allerco®

⦁ ŁAGODNIE OCZYSZCZA I NATŁUSZCZA SKÓRĘ
⦁ CHRONI PRZED POWSTAWANIEM PODRAŻNIEŃ
⦁ ZAPEWNIA ZACHOWANIE NATURALNEJ BARIERY LIPIDOWEJ NASKÓRKA
⦁ ZMNIEJSZA SUCHOŚĆ I UTRZYMUJE PRAWIDŁOWĄ WILGOTNOŚĆ SKÓRY
⦁ ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE
⦁ POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ NASKÓRKA
⦁ NIE WYWOŁUJE PODRAŻNIEŃ I NIE POWODUJE PRZESUSZENIA SKÓRY

KOSTKA MYJĄCA  allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi, które łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny oraz alantoiny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Kostka doskonale się pieni, oczyszcza skórę, nie wywołując podrażnień i nie wysuszając jej.

Sposób stosowania: KOSTKA MYJĄCA  allerco® przeznaczona jest do codziennego mycia twarzy i ciała. Używając ciepłej wody, wmasować pianę mydlaną w skórę. Spłukać wodą.

Wskazania do stosowania:  Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Polecana do stosowania od 1. dnia życia.

Cena – ok. 14,50 zł (100g)

Produkty allerco® dostępne są w sklepie firmowym https://shop.pharmena.eu/ oraz w aptekach i wybranych drogeriach.
Zapraszamy na nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/dermena_polska/