Nowości

Krok milowy w walce z oznakami starzenia

Udowodniono, że trening interwałowy, łączący bieganie i marsz, przyspiesza metabolizm i jest skuteczniejszy niż ten oparty na jednym rodzaju aktywności. Jeśli zasada rotacji działa w przypadku dbania o ciało, czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jaki wpływ na twoją skórę będzie miało łączenie różnych składników aktywnych? To pytanie doprowadziło do prawdziwej rewolucji w pielęgnacji cery. Spektakularne efekty w walce z oznakami starzenia są na wyciągnięcie ręki dzięki pierwszej na świecie przeciwzmarszczkowej rotacyjnej kuracji na noc AVON ANEW Reversalist Infinite Effects. Przekonała się już o tym Małgorzata Kożuchowska, Ambasadorka marki AVON ANEW.

Nauka zatrzyma czas

Nawet 78% kobiet wierzy, że ich kosmetyki z czasem przestają działać*. Jako naukowcy, zadaliśmy sobie pytanie – dlaczego tak jest? Podjęliśmy wyzwanie, by na nie odpowiedzieć i na podstawie zaawansowanych badań naukowych, stworzyliśmy jeden z najbardziej przełomowych kosmetyków w historii pielęgnacji. Opiera się on na rewolucyjnej formule rotacyjnej, która zapewnia niekończące się efekty i daje lepsze wyniki niż kuracja czystym retinolem** – mówi Anthony Gonzalez, uznany specjalista w dziedzinie pielęgnacji i Director of Global Facial Skin Care Product Development w firmie AVON.

Raz fitol, raz retinol

W jednym kosmetyku zamknięte są 2 zaawansowane formuły: Fitol+ i SuperRetinol ze składnikami aktywnymi w odpowiednio dobranym stężeniu. Stosowane naprzemiennie sprawiają, że skóra nie przyzwyczaja się do jednego kremu, a Ty nieustannie widzisz rezultaty. Kuracja rozpoczyna się od formuły z fitolem, który odżywia i naprawia barierę ochronną skóry, która po tygodniu jest w optymalnej kondycji, gotowa na działanie retinolu. To składnik numer 1 w walce z oznakami starzenia. Ta czysta forma witaminy A zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygładza zmarszczki, zwalcza kurze łapek, a także poprawia koloryt skóry. Po 7-dniowej kuracji retinolem, skóra może być nim przesycona, dlatego należy znów włączyć fitol. Dzięki temu z tygodnia na tydzień osiągamy coraz lepsze efekty. Zostało to potwierdzone w rocznym teście klinicznym przeprowadzonym przez AVON. To pierwsze badania, które trwały tak długo, co pozwoliło na stwierdzenie widocznych efektów kuracji rotacyjnej AVON ANEW Reversalist Infinite Effects. Testy były nadzorowane przez niezależnych dermatologów, a wzięło w nich udział aż 116 kobiet.

Moc ANEW kontra starzenie

Szczegółowe wyniki badań udowodniły skuteczność kremu AVON ANEW Reversalist Infinite Effects, dzięki któremu produkcja kolagenu wzrasta o 100% w porównaniu do kuracji samym retinolem***. Zmarszczki i linie zostają wygładzone, skóra widocznie ujędrniona, a jej kolor ujednolicony. Już po 4-tygodniowym stosowaniu kurze łapki ulegają redukcji nawet o 25%****.

*  Na podstawie badania konsumenckiego przeprowadzonego w Rosji, Brazylii, Wielkiej Brytanii i Tajwanie, w którym udział wzięło 2836 osób

**     Na podstawie 6-miesięcznego klinicznego badania porównawczego

***   Na podstawie testu in vitro

**** Na podstawie opinii niezależnych ekspertów dermatologii na próbie 116 kobiet

 

Zaawansowaną przeciwzmarszczkową rotacyjną kurację-krem AVON ANEW Reversalist Infinite Effects można zamówić u Konsultantek AVON, kupić  poprzez stronę www.avon.pl oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach od 18 października.

Pojemność: 30 ml, cena regularna: 110 zł.

W katalogu AVON nr 15, dostępnym od 18 października, krem dostępny jest w promocyjnej cenie 79,99 zł.

Możesz również polubić…