Nowości

Kryształy Pink Meteors – kolejna nowość od Alkemie

Pink Meteors czyli naturalne kryształy do kąpieli, to najnowsza propozycja od Alkemie. Różowe kryształy są niczym SPA zamknięte w słoiczku. Wystarczy otworzyć wieczko i włożyć bryłkę do kąpieli. Minerały sprawią, że będziesz zrelaksowana, a skóra odżywiona. Pink Meteors są już na dostępne w sklepie online Alkemie.

Kąpiel z Pink Meteors to nie tylko czysta przyjemność i relaks. Kryształy dostarczają skórze bogactwa mikro i makroelementów, doskonale zregenerują ciało po intensywnym wysiłku fizycznym oraz przywrócą mu harmonię redukując stres i napięcie. Lśniąca bryłka powinna zostać w wodzie przez cały czas kąpieli (ok. 15—20 minut). Po wyjściu z wanny nie należy spłukiwać minerałów. Sam kryształ wystarczy osuszyć i odłożyć do słoika.

Cena: 39 zł/290 g

  • Pink Meteors są w 100% naturalne. Nie zawierają barwników, olejów mineralnych, środków zapachowych czy konserwantów i emulgatorów. Nasze kryształy nie są modyfikowane i jako jedne z niewielu dostępnych na rynku nie zawierają E536 (żelazocyjanek potasu K4Fe(CN)6) oraz jodku potasu.  – mówi Justyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka Alkemie.

Każdy słoik Pink Meteors zawiera różne wielkości i kształty kamieni oraz jest dla Ciebie ręcznie pakowany, a dzięki temu unikatowy. Co więcej, Alkemie poza jakością kosmetyków i dbałością o design, jest znane z podejścia zero waste i eco friendly. Słoik jest szklany i może znaleźć inne zastosowanie.

KOSMETYKI ALKEMIE dostępne w sklepie internetowym alkemie.com


Alkemie powstało ze zderzenia dwóch światów: zachwytu nad potęgą Natury oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji odkrywania nowości biotechnologicznych. To połączenie zrodziło niezwykłą markę, która zachwyciła nawet najbardziej wymagające Klientki. Alkemie to aktywne kosmetyki nowej generacji. Kierujemy się wartościami, które od samego początku towarzyszą naszej marce: nowoczesne formuły, najwyższa jakość i unikalne składniki w wysokich stężeniach. Współzałożycielką firmy jest Justyna Żukowska – Bodnar, która niemal dwóch dekad związana jest z branżą kosmetyczną i SPA. Twórczyni programów szkoleniowych oraz autorskich masaży i rytuałów zabiegowych. Stworzyła setki receptur kosmetyków dostępnych na rynku i cały czas z ogromną pasją tworzy nowe.

Możesz również polubić…