Nowości

Kwas hialuronowy w codziennej pielęgnacji
NOWOŚĆ! Hialuronowe serum Neutrogena® Hydro Boost® z kompleksem nawadniającym

Czy jedno serum może jednocześnie intensywnie nawilżać skórę, wygładzać jej powierzchnię, wypełniać ją od wewnątrz i wzmacniać jej barierę ochronną? Nowe serum Neutrogena® Hydro Boost® z najwyższą koncentrację kwasu hialuronowego spośród wszystkich produktów z tej serii to potrafi. Kosmetyk stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, dzięki czemu zapewnia intensywne nawilżenie i gładszą skórę już w dwa tygodnie!*

Kwas hialuronowy, z uwagi na niezwykłe właściwości wiązania wody, ma przede wszystkim silne działanie nawadniające, a dzięki temu, że naturalnie występuje w ludzkim organizmie, sprawdza się w pielęgnacji każdego rodzaju cery. To właśnie kwas hialuronowy stanowi istotny składnik macierzy międzykomórkowej, w której „zanurzone” są włókna kolagenowe i elastynowe, zwane „białkami młodości”. Dzięki nim skóra może być sprężysta, gładka i wypełniona. Niestety już po 25. roku życia ilość kwasu hialuronowego spada, co bezpośrednio przekłada się na stan skóry – stopniowo staje się bardziej sucha, wiotka i wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Również zmarszczki stają się bardziej widoczne. Dlatego po kosmetyki z kwasem hialuronowym warto by sięgały osoby młode w celu wzmocnienia skóry, jak i te starsze, które dostrzegają na niej objawy starzenia.

Akcja: kwasu hialuronowego koncentracja!

W hialuronowym serum Neutrogena® Hydro Boost® z kompleksem nawadniającym występują dwa rodzaje kwasu hialuronowego, o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, które natychmiast zaczynają intensywnie nawilżać skórę. Ponadto w 100% roślinna trehaloza i prowitamina B5 pomagają wypełniać ją od wewnątrz. Wygodna pipetka ze specjalnie opracowanym systemem dozowania, w postaci przycisku stanowiącego integralną część zakrętki, ułatwia aplikację produktu – 2-4 krople należy nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi przed nałożeniem ulubionego kremu na dzień lub na noc. Wybierając krem nawadniający, na przykład taki jak Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel, skóra będzie podwójnie zabezpieczona przed ucieczką wody, pomoże to także odbudować jej naturalną barierę ochronną. Warto pamiętać o właściwej aplikacji nakładania produktów – najpierw serum, a na nie krem. Bogatsza konsystencja kremu pomoże zatrzymać nawodnienie w głębi skóry, a także fizycznie zapobiegnie wyparowaniu lekkiego serum i pojawieniu się uczucia ściągnięcia skóry. Dzięki lekkiej, beztłuszczowej i bezzapachowej formule, Serum Neutrogena® Hydro Boost® szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiego filmu, a składniki aktywne mają szansę wniknąć w głębokie warstwy skóry i przynieść oczekiwane rezultaty. Jak każdy produkt marki Neutrogena®, również formuła serum opracowana została we współpracy z dermatologami, co sprawia, że jest odpowiednie do każdego rodzaju skóry, w tym tej wrażliwej.

Hialuronowe serum Neutrogena® Hydro Boost® z kompleksem nawadniającym 15 ml

Cena: 54,99 zł

Możesz również polubić…