Nowości

La Mer Blue Heart

Świętuj z nami Światowy Dzień Oceanów i odkryj nową, limitowaną edycję Crème de la Mer w urzekającym opakowaniu inspirowanym pięknem podwodnego świata.

La_Mer_Ocean-0477_HOC_mailer_LM_RGB

MORZA I OCEANY SĄ NIESKOŃCZENIE FASCYNUJĄCE, SĄ NIEWYCZERPALNYM ŹRÓDŁEM CUDÓW KAŻDA ŻYWA ISTOTA JEST CUDEM.

OD PONAD DEKADY, Marka La Mer czynnie wspiera ochronę oceanów. W 2014 z inicjatywy La Mer powstała światowa organizacja charytatywna Blue Heart, której celem jest ochrona i szerzenie wiedzy na temat oceanów, która pomoże zrozumieć i docenić ich znaczenie dla nas wszystkich. W tym roku marka La Mer kontynuuje współpracę z z Towarzystwem National Geographic wspierając kolejne pokolenia badaczy oceanów. W ramach tej współpracy, członkini elitarnego grona National Geographic Explorers-in-Residence – Dr Sylvia Earle dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w krótkiej realizacji filmowej, w której przypomina, że oceany mają potężną moc i mogą nas zarówno oczarować, jak i odmienić nasze życie.

La_Mer_Ocean-0705_LM_V2_CMYK

OCEANY SĄ INSPIRUJĄCE La Mer nawiązuje również współpracę z opiniotwórczymi osobami z całego świata które mają stworzyć serię obrazków ilustrujących sposób, w jaki ocean ich inspiruje i pobudza ich kreatywność. Aby dodatkowo podkreślić znaczenie oceanów La Mer zachęca klientów by dzielili się swoimi własnymi historiami i doświadczeniami związanymi z oceanem poprzez kampanię #LaMerBlueHeart „Ocean ma w jakiś sposób wpływ na każdego z nas i każdy z nas może się podzielić ze światem jakąś inspirującą historią” – mówi Sandra Main, Global Brand President La Mer. „Mamy nadzieję, że dzieląc się tymi historiami podniesiemy świadomość naszych konsumentów odnośnie wagi i konieczności dbania o naturalne środowiska oceanów”.

La_Mer_Ocean-0746_V5_CMYK

ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW Ustanowiony w 1992 r i oficjalnie uznany przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2009, Światowy Dzień Oceanów obchodzony jest co roku 8 czerwca. W tym okresie podejmowane są działania mające na celu podkreślenie wagi mórz i oceanów jako niezbędnego ekosystemu i ochronę jego delikatnych siedlisk, flory i fauny.

shutterstock_226342612_V1_CMYK

NASZE DZIEDZICTWO Dr. Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer ogromnie cenił piękno mórz i oceanów. Dzisiaj, w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer kontynuuje działania mające na celu ochronę oceanów wykorzystując tylko ręcznie zebrane algi morskie.

La_Mer_Ocean-0477_glorifier_LM_CMYK

LIMITOWANA EDYCJA CRÈME DE LA MER Z okazji Światowego Dnia Oceanów, marka La Mer przygotowała limitowaną edycję legendarnego kremu Crème de la Mer w specjalnym, inspirowanym pięknem podwodnego świata opakowaniu. Krem dostępny będzie w 100 ml słoiczkach w czerwcu 2016 r. Na opakowaniu umieszczona będzie nazwa organizacji „Blue Heart”, by dodatkowo podkreślić znaczenie oceanów dla marki La Mer i ogromny podziw i szacunek jakim marka darzy ich środowisko, a także przypominać o konieczności ich ochrony.

Sugerowana cena detaliczna – 1690 zł.

Możesz również polubić…