Nowości

Łap słońce gdziekolwiek jesteś z NIVEA SUN Protect & Bronze

Poranne bieganie o wschodzie słońca, opalanie się na tarasie, a może łapanie blasku promieni słonecznych na miejskim leżaku? Każdy powód jest dobry, by choć przez chwile naładować akumulatory i uzyskać piękną, zdrową opaleniznę – zwłaszcza, gdy na wyciągnięcie ręki nie zawsze czeka na nas rajska plaża. Dlatego nowa, przełomowa linia NIVEA SUN Protect & Bronze zawiera wszystko, czego potrzebują ludzie kochający słońce: wspomaga aktywację naturalnej opalenizny, pozwala chronić skórę, a od teraz również chroni ubrania przed plamami po praniu! Plan na zbliżające się lato? Chroń, aktywuj
i zachwycaj naturalną opalenizną!

Innowacyjna linia NIVEA SUN Protect & Bronze, dostępna w olejkach i balsamach o różnym stopniu ochrony, dedykowana jest wszystkim tym, którzy kochają łączyć aktywne spędzanie czasu z bezpiecznym łapaniem promieni słonecznych.

Dlaczego nowa linia NIVEA SUN jest tak innowacyjna? Bo dzięki wyjątkowej formule z ekstraktem z lukrecji zapewnia ochronę ale i intensywniejszą opaleniznę bez zastosowania substancji samoopalających, a ponadto ułatwi usuwanie plam po praniu.

Jak to działa?

„Kiedy skóra wystawiona jest na działanie promieni UV uruchamia mechanizm ochronny – wytwarzanie melaniny, która nie tylko nadaje skórze jej kolor, ale jest naturalną osłoną komórek, które pochłaniają szkodliwe promienie UV„, wyjaśnia dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Oprócz skutecznej ochrony UVA i UVB, NIVEA SUN Protect & Bronze zawiera aktywny składnikPro-Melanin z ekstraktem z lukrecji który aktywuje prosty, ale genialny, naturalny mechanizm skóry. Dzięki temu możemy chronić swoją skórę i cieszyć się piękną, równomierną opalenizną bez konieczności używania produktów samoopalających„- dodaje. Mówiąc prościej – zawarty w linii NIVEA SUN Protect & Bronze ekstrakt z lukrecji pomaga skórze wytworzyć piękną, zdrową opaleniznę nawet w czasie stosowania skutecznej ochrony przeciwsłonecznej.

Chroń skórę i… ubrania przed plamami po praniu

Jest jednak coś jeszcze z czym fani słońca mają do czynienia: im wyższa ochrona przeciwsłoneczna, tym większe zagrożenie powstania trwałych śladów na ubraniach. Przyczyną plam są filtry UV, które chronią przed promieniami UVA i UVB, i są niezbędne dla niezawodnej ochrony skóry. W ubiegłym roku NIVEA wprowadziła innowacyjną technologię zapobiegającą powstawaniu zabrudzeń po praniu dla linii Protect & Moisture. Od teraz również nowa linia NIVEA SUN Protect & Bronze dostępna jest z formułą składników, które – aktywowane podczas prania w łatwiejszy sposób pozwala na usunięcie śladów filtrów z odzieży. Dzięki gamie produktów NIVEA SUN Protect & Bronze możesz teraz mieć wszystko: najlepszą ochronę, atrakcyjną i równomierną opaleniznę, jedwabiście gładką skórę i ubrania chronione przed plamami.

NIVEA SUN Protect & Bronze olejek do opalania aktywujący opaleniznę

Olejek w sprayu zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny.

 • Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie aktywując naturalną, piękną opaleniznę.
 • Wygodny spray jest wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających.
 • Zapewnia średnią (SPF 20) lub wysoką (SPF 30) ochronę przed promieniowaniem.

Rekomendowana cena detaliczna: 37,99zł /200 ml SPF 20; 43,99zł/200 ml SPF 30.

NIVEA SUN Protect & Bronze balsam do opalania aktywujący opaleniznę

Balsam zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny.

 • Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie zapewniając powstanie naturalnej, pięknej opalenizny.
 • Wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających.
 • Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem.

Rekomendowana cena detaliczna: 37,99 /200 ml SPF 30; 43,99zł /200 ml SPF 50.

NIVEA SUN AFTER SUN BRONZE balsam przedłużający opaleniznę

NIVEA SUN Balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, dzięki czemu skóra na długi czas utrzymuje piękny, naturalny kolor opalenizny. Formuła produktu jest lekka, szybko się wchłania i zapewnia piękny koloryt, a jednocześnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się. Konsystencja balsamu nie pozostawia uczucia lepkości. Produkt idealnie nadaje się do stosowania po kąpielach słonecznych i sprawia, że skóra przez długi czas wygląda na pięknie opaloną i zdrową.

 • Zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, który zapewnia długotrwałą, piękną opaleniznę.
 • Zapewnia długotrwałą, piękną opaleniznę oraz nawilżenie.
 • Zapobiega łuszczeniu się skóry.

Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 / 200ml.

Kilka faktów o…

 • Melanina – jej głównym zadaniem jest ochrona skóry. Decyduje o kolorze skóry oraz włosów. Podczas wystawienia na słońce wchodzi w reakcję z promieniowaniem UV i to dzięki niej możliwe jest opalanie. Im mniej ilości melaminy w organizmie człowieka, tym kolor skóry i włosów jest jaśniejszy.
 • Lukrecja – dzięki zawartości flawonoidów, saponin i kwasów organicznych, lukrecja znajduje swoja zastosowanie również w kosmetyce jako preparat kojący podrażnioną skórę i nawilżający.
 • SPF – to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej, skrót od angielskiego „Sun Protection Factor”. Jest to miara zdolności kremu do zapobiegania uszkodzeniu skóry przez oparzenie słoneczne. Załóżmy, że czas samodzielnej ochrony skóry wynosi 20 minut. Zastosowanie balsamu SPF 15 przedłuży ten czas 15 razy. Możesz więc pozostać na słońcu przez 300 minut (czyli pięć godzin).
 • W ciągu pięciu lat naukowcy z Beiersdorf spędzili ponad 10 000 godzin testując 160 substancji i przeprowadzając 2500 prób laboratoryjnych, aby opracować formułę, która zmniejsza intensywność plam po opalaniu. I… udało im się!

 

Możesz również polubić…