Szukasz idealnego prezentu dla swojej pociechy? A może warto przemycić w nim mydełko, które zachwyci swoim wyglądem i zachęci do częstego mycia rączek? LaQ ma dla ciebie kilka propozycji – wszystkie bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, neutralnym pH i łagodnych substancjach myjących. Kosmetyki z tej serii zachwycają również bajkowym wyglądem, innowacyjną konsystencją i funkcjonalnością, a do tego pachną… gumą balonową!

Pianki do łapek

Chcesz podarować dziecku samodzielnie skomponowany prezent? Warto umieścić w zestawie przynajmniej jedną piankę do łapek LaQ, która przyda się choćby w ostatnich tygodniach szkoły. Ten innowacyjny kosmetyk jest niezwykle wygodny i wydajny, a dzięki wyjątkowej konsystencji dziecko możne mieć go zawsze przy sobie. Aby umyć rączki, wystarczy niewielka ilość kolorowej „chmurki”, gdziekolwiek będzie. Poręczne opakowanie z nakrętką zmieści się do każdego plecaka, a nawet kieszeni. Pianka przyda się także do zmycia z rączek czekolady, która pewnie również znajdzie się w zestawie prezentowym. ;)

Poręczny „gotowiec”

Zabiegani rodzice mogą sięgnąć po inną propozycję LaQ: kosmetyki naturalne dla najmłodszych spakowane w ekologiczne pudełko ozdobione uroczymi zwierzakami. W środku dziecko znajdzie wyglądającą niczym bajkowy artefakt trójkolorową piankę do mycia rąk i ciała, żel z wygodną pompką, a do tego dwie poręczne pianki do łapek. Wszystkie kosmetyki ozdobiono uroczymi zwierzakami.

  • Sugerowana cena zestawu: ok. 81 zł
  • Sugerowana cena pianki do łapek: ok. 14 zł