Dla domu

Letni pamiętnik, czyli wyjątkowa fotoksiążka

Latem podróżujemy w różne piękne miejsca, często obserwując urokliwe widoki i tworzymy niepowtarzalne wspomnienia, które pozostają w nas na długo. Trudno jest idealnie opisać to, co się widziało i to, co się przeżyło, a pamięć bywa ulotna. Jak można uwiecznić te chwile z wakacji, by móc podzielić się nimi z najbliższymi i móc wrócić do nich po latach? Stwórz swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która może być początkiem pięknej kolekcji.

Uwiecznij swoje przeżycia

Spędzając czas na wakacjach – w Polsce lub za granicą – odwiedzamy wiele wyjątkowych miejsc. Możemy poleżeć na plaży przy brzegu morza, jeziora lub oceanu, korzystać z wodnych atrakcji oferowanych nad wodą, przemierzać leśne drogi lub wędrować po górach. Fani dawnych czasów i ładnych budowli z chęcią odwiedzają miasta, które w swojej przestrzeni zachowały budynki będące perłami historii – np. zamki lub pałace. W XXI wieku bez problemu można dotrzeć  w każdy zakamarek świata – warto wykorzystać te możliwości i odwiedzić miejsca, które pozostaną z nami na długo.

Na wakacyjne podróże często wybieramy się z najbliższymi – partnerem lub partnerką, z rodziną i dziećmi czy po prostu ze znajomymi. Niektórzy uwielbiają również samotne wycieczki. Niezależnie od tego, z kim i jak podróżujesz, to jedno jest pewne – w czasie każdej eskapady przeżyjesz chwile, które mogą już się nie powtórzyć i o których będziesz chciał opowiedzieć swoim najbliższym lub powrócić do nich po latach. Może Ci się to udać, jeśli wszystko uwiecznisz w formie zdjęć, złożysz je w CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i będziesz mógł, w chłodniejsze wieczory, przeglądać swój autorski album ze wspomnieniami.

Historia wakacji zachowana w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Najbliżsi nam ludzie chcą cieszyć się naszym szczęściem, więc często są bardzo zainteresowani miejscami, w których byliśmy i wyjątkowymi chwilami, o których wspominamy. Idealną formą przekazania ich im może być pokazanie pięknej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Taki album fotograficzny może być historią zapisaną w formie chronologicznie ułożonych zdjęć z dopiskami dotyczącymi poszczególnych wydarzeń i cudownych momentów. Pierwszy raz łowiłeś ryby? A może widziałeś cudowny zachód Słońca nad Morzem Bałtyckim? Uwiecznij każdą chwilę i miej możliwość podzielenia się nią oraz powrotem do niej po latach.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to estetyczny album ze zdjęciami, opisami i stylizowanymi grafikami, który możesz zrobić sam z użyciem wygodnego kreatora na stronie www.cewe.pl. Dzięki fotoksiążce uwiecznisz wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych, weekendowych wycieczek, czy wypadów za miasto.

Taka fotopamiątka w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI przetrwa lata i pozwoli Ci na podzielenie się własnymi przeżyciami ze swoimi najbliższymi lub powrót po latach do wydarzeń, które kojarzysz, ale niekoniecznie pamiętasz już ich dokładnego przebiegu.

Zatrzymaj wspomnienia w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Dzięki skomponowaniu własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI stworzysz wyjątkowy pamiętnik, który zostanie z Tobą na zawsze. Będziesz mógł (lub mogła) dzielić się swoimi wspomnieniami z każdym i zawsze i z powodzeniem wrócisz do nich – nawet po długim czasie.

Wspomóż przyrodę razem z CEWE i zostań Patronem własnego drzewa

CEWE jako firma społecznie odpowiedzialna dba również o środowisko naturalne, a jej produkcja jest neutralna dla klimatu. Między innymi z tego powodu, firma CEWE z okazji 25-lecia istnienia CEWE FOTOJOKER posadziła 25 tysięcy drzew w Nadleśnictwie Szczecinek. Ale to dopiero początek  naszej działalności na rzecz dobra przyrody w Polsce. Za każdą wyprodukowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ posadzimy kolejne drzewa.

Każda osoba, która kupi CEWE FOTOKSIĄŻKĘ otrzyma specjalny Certyfikat z numerem drzewa potwierdzającym wzięcie udziału w akcji sadzenia drzew – stanie się Patronem własnego drzewa!

Drzewo i pamiątka na wieki

CEWE FOTOKSIĄŻKA to pamiątka do której zawsze będziesz mógł wrócić Ty i Twoi najbliżsi, by powspominać. Warto więc dokumentować swoje wyjazdy i wszystkie ważne momenty w życiu, by móc stworzyć tak wyjątkowy i pełny dobrych wspomnień album. Co więcej, kupując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zrobisz coś dobrego dla środowiska naturalnego, które przecież szczególnie teraz potrzebuje tak dużo uwagi i wsparcia od wszystkich jego mieszkańców.

Satysfakcja gwarantowana

Firma CEWE daje swoim klientom 100% Gwarancji Satysfakcji, czyli gwarancję jakości na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Każdy egzemplarz tworzony jest z największą dbałością o wszystkie detale, tak aby CEWE FOTOKSIĄŻKA była perfekcyjna. Jeśli jednak Klient nie będzie w pełni zadowolony, może zwrócić go, a CEWE wykona go ponownie.

Więcej na CEWE.PL

Możesz również polubić…