Nowości

Luksusowe uniesienie. Nowy The Neck and Decollete Concentrate

Odsłoń młodzieńczo wyglądający dekolt. Ta wystawna kuracja, oparta na ultraskoncentrowanej formie regenerującego komórki Miracle Broth ™, nawilża i ujędrnia skórę, przywracając najbardziej delikatnym partiom twojego ciała zmysłowy i niezwykle kuszący wygląd.

Podkreśl swoje piękno

Szyja i dekolt są bardzo wrażliwymi partie ciała, podatne zarówno na upływ czasu, zanieczyszczenia jak i inne agresywne czynniki. Jednym z rezultatów działania tych agresorów jest „tech neck” (szyja smartfonowa). Termin ten powstał w XXI wieku i określa bruzdy i linie, które pojawiają się na szyi od ciągłego patrzenia w dół na ekrany urządzeń mobilnych. NOWY The Neck and Decollete Concentrate został specjalnie zaprojektowany, aby nadać cienkiej i delikatnej skórze szyi i dekoltu większą jędrność i gładkość, jednocześnie głęboko ją nawilżając, chroniąc poprzez wzmocnienie naskórka oraz minimalizując istniejące linie. Dzięki bogatej teksturze oraz zawartości Concentrated Miracle Broth™, ten specjalista sprawia, że skóra szyi i dekoltu staje się bardziej sprężysta, zregenerowana i odmłodzona.

Power Trio Concentrated Miracle Broth

Długo powstająca, skoncentrowana formuła naszego kultowego eliksiru pomaga zoptymalizować naturalne procesy odnawiania się komórek skóry.

Wzmacniający ferment

Potężny morski ferment działa na trzy sposoby, pomagając zmienić wygląd skóry:

  • Wzmacnia: Stymuluje naturalną strukturę podporową skóry (kolagen i elastyna), zapewniając jej jędrność i wygładzenie. Skóra ma wyrównany koloryt i jest odnowiona.
  • Zmiękcza: Pomaga wygładzić i zmiękczyć skórę minimalizując oznaki starzenia się.
  • Rozjaśnia tonację: Niweluje widoczne przebarwienia i sprawia, że skóra wygląda świeżo i zdrowo.

Koncentrat Lime Tea

Nasz potężny przeciwutleniacz pomaga zachować młody wygląd i piękno skóry.

Obudź swoje zmysły

Nie byłoby La Mer bez luksusowego dotyku. Konsystencja tego balsamu otula skórę, zapewniając jej komfort odżywczego nawilżenia. Unikalny proces utrzymuje skoncentrowane substancje aktywne tak, aby mogły być precyzyjnie dostarczone tak gdzie są najbardziej potrzebne. Jedwabista tekstura balsamu przypomina drugą skórę, otulając szyję i dekolt swoją regenerująca konsystencją.

Rytuał Decolette Sculpting

Spraw, aby to był prawdziwy rytuał. Najpierw użyj delikatnego pędzelka, aby rozprowadzić kurację na skórze szyi i dekoltu (zawsze ruchem w górę), aby uzyskać równomierną aplikację. Lekko przyciśnij skórę dłońmi i przesuń je w górę i na zewnątrz. Kolej na opuszki palców: masuj skórę okrężnymi ruchami na zewnątrz I do góry, tak aby uzyskać uczucie uniesienia i wygładzenia. Skóra odzyska elastyczność i będzie długotrwale i głęboko nawilżona.

Pojemność: 50 ml Cena: 1 130 PLN

Możesz również polubić…