Nowości

Makijażowe Must Haves od Bouclé Cosmetics

Każda kobieta posiada kosmetyczne make-up essentials, bez których przy codziennym makijażu nie sposób się obejść. Podstawą udanego makijażu, który przetrwa nawet ciężki dzień jest najwyższej jakości produkt. Marka Bouclé Cosmetics w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych kobiet, poszukujących innowacyjnych i szybkich rozwiązań, oferuje produkty, które sprostają ich oczekiwaniom i staną się nieodzowne przy codziennym makijażu.

W ofercie marki znajdziemy Mascare Volume, która już po jednym pociągnięciu intensyfikuje rzęsy powiększając ich objętość. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły możemy mieć pewność, że tusz się nie skruszy, ani nie rozmyje.

 Perfekcyjnie wykonana na powiece kreska to dobry wybór niezależnie od okazji. Z płynnym eyelinerem Bouclé Cosmetics tworzenie idealnej kreski jeszcze nigdy nie było tak proste. Eyeliner posiada ultracienki pędzelek, który umożliwia dokładną aplikację. Jest wodoodporny i wysycha zaledwie w kilka sekund po nałożeniu.

Aby uzupełnić makijażowy look możemy sięgnąć także po inny must have oferowany przez markę Bouclé.  Miękka i delikatna kredka do oczu również zapewni długotrwały efekt,  bez rozmazywania. Podobnie jak eye-liner jest bardzo łatwa w aplikacji, a intensywny odcień czerni podkreśli głębię oczu.

Możesz również polubić…