Nowości

Małgorzata Rozenek-Majdan i Marcin Tyszka na światowej premierze zapachu AVON stworzonego przez Kenzo Takadę

W Paryżu, w słynnym Mini Palais, odbyła się premiera najnowszego zapachu AVON Life Colour stworzonego przez legendarnego projektanta Kenzo Takadę! To było jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń zorganizowanych w czasie prestiżowego tygodnia mody. W ekskluzywnym przyjęciu wzięło udział ponad 500 osób, a wśród światowych gwiazd zaproszonych przez projektanta znalazły się  polska Ambasadorka marki – Małgorzata Rozenek-Majdan oraz fotograf Marcin Tyszka, a także francuska modelka i ikona stylu – Inès De La Fressange i najbardziej znana brazylijska aktorka – Bruna Marquezine.

Globalny launch poprzedzała seria kolorowych wydarzeń zorganizowanych przez markę AVON pod hasłem #SetYourColoursFree dla ponad dwudziestu gwiazd i influencerów. Każde z nich odzwierciedlało radość życia, która dla Kenzo Takady była główną inspiracją do stworzenia nowego zapachu AVON Life Colour. W tym czasie instastories na oficjalnym profilu AVON Polska na Instagramie przejęła Małgorzata Rozenek-Majdan. Wszystkie wydarzenia były relacjonowane przez gwiazdę.

To była ogromna przyjemność poznać Kenzo Takadę i zobaczyć Paryż jego oczami. Cieszę się, że mogłam dowiedzieć się, jak powstaje zapach od samego początku, być w miejscach, które zainspirowały projektanta, jak np. kolorowa paryska ulica Rue Cremieux czy karuzela pod wieżą Eiffla – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan. Wspaniałym doświadczeniem było spotkanie z perfumiarzami z domu Firmenich – to tam powstają zapachy AVON, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. Efekt współpracy mistrzów perfumiarstwa z Kenzo Takadą jest urzekający. AVON Life Colour to zapach, który dodaje radości, energii i kreatywności – zachwyca się Rozenek-Majdan.

W dniu poprzedzającym premierę zapachu uczestnicy tygodnia mody, turyści i Paryżanie byli zaskakiwani przez dziesiątki tancerzy w kolorowych strojach, którzy niespodziewanie zaczynali tańczyć w najbardziej znanych miejscach w Paryżu takich jak wieża Eiffla, Trocadero czy bulwary wzdłuż Sekwany oraz przed wejściami na pokazy najsławniejszych projektantów.

Wszystkie wydarzenia były relacjonowane na żywo w mediach społecznościowych w ponad 20 krajach na całym świecie, docierając do ponad 60 milionów osób.

AVON Life Colour to już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki AVON. Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia – kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii.

AVON Life Colour to zapachy, które zostały swtorzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność. AVON Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej
i apetycznej gruszki, świeżej mangolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati. AVON Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.

Nowe zapachy AVON Life Colour by Kenzo Takada będzie dostępny w Polsce już 8 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Możesz również polubić…