Dla mam,Nowości

Mali odkrywcy pod ochroną YOPE!

Antybakteryjne Naturalnie!

Dzieci zajmują się głównie odkrywaniem świata. A rodzice troską o swoje pociechy. Wiemy coś o tym. Niektóre zagrożenia są niewidoczne gołym okiem – na przykład złe bakterie. Znaleźliśmy na nie sposób! Stworzyliśmy produkt do zadań specjalnych – Antybakteryjne mydło dla dzieci powyżej 3. roku życia. Idealne do mycia rąk po zabawie, przedszkolu, szkole, wizycie w sklepie czy u lekarza, czyli tam, gdzie złych bakterii jest najwięcej.

Czy to bezpieczne dla delikatnej skóry najmłodszych?

Tego typu preparaty zazwyczaj mocno przesuszają dłonie, ale nasze mydło jest z zupełnie innej bajki. Nie ma w nim silnie działających detergentów i agresywnych substancji bakteriobójczych. Mydło ma neutralne pH dlatego nie wysusza delikatnej skóry dziecięcych rąk.

Wykorzystaliśmy niezwykle łagodny składnik, który dba o właściwy mikrobiom skóry, czyli usuwa złe bakterie i dba o te, które wzmacniają naturalną odporność skóry.

Delikatne, naturalne składniki

Mydło łagodzi podrażnienia, odbudowuje barierę lipidową skóry i nawilża ją równie dobrze, jak gliceryna. Zawiera naturalne delikatne substancje myjące i pielęgnujące ekstrakty roślinne. Jego soczyście słodki, smakowity zapach ananasa i kokosa zachwycił najsroższych jurorów, czyli nasze dzieci.

NIESPODZIANKA! „Mydlany trick”

Nasze naturalne Antybakteryjne mydło dla dzieci to wyjątkowy projekt nie tylko ze względu na sam produkt. Postanowiliśmy, że będzie mu towarzyszyć piosenka. Stworzyły ją Siostry Wrońskie – Basia i Zuza – dwie bardzo utalentowane wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, które mają świetne wyczucie tego, co lubią najmłodsi. Nasz główny projektant Paweł Przybył przygotował do niej animację i tak powstał „Mydlany trick!”.

Posłuchajcie i obejrzyjcie koniecznie!

SZUKAJCIE NAS NA MIEŚCIE!

Nasze produkty dla dzieci można spotkać tam, gdzie dzieciom jest najfajniej – w klubikach, kawiarniach i salach zabaw. Docieramy do miejsc, gdzie dziecięce ręce potrzebują czystości i odświeżenia!

CZYSTA GRA

W wybranych sklepach przy zakupie dwóch produktów z linii dziecięcej rozdajemy karty do gry YOPE typu Czarny Piotruś „Mydlany trick”. Zagrajcie razem z dziećmi by pokonać czarną bakterię!

Dzieci są dla nas ważne, a ich skóra szczególnie delikatna. Wiemy o tym doskonale, dlatego tworzymy dla nich specjalne serie naszych kosmetyków, które muszą być delikatne, naturalne i w 100% bezpieczne. A do tego bajecznie pachną, wywołują uśmiech i poprawiają nastrój.
Cóż, dzieci to lubią!!!

Możesz również polubić…