Dla mam,Nowości

Mama czyta etykiety

O tym, że warto czytać etykiety, wiadomo nie od dziś. Wszak im bardziej jesteśmy świadome tego, co kupujemy, tym zdrowiej żyjemy. W czasie ciąży ma to podwójnie ważne znaczenie. Jesteśmy bowiem odpowiedzialne nie tylko za siebie, ale i za rodzące się w nas życie.

Super Mami

Estetycznie i praktycznie

Idealny produkt dla przyszłej mamy? Taki, który zachwyca estetyką i funkcjonalnością. Taki, który trafia w indywidualne potrzeby przyszłej mamy i jest skutecznym antidotum na trapiące ją problemy i przypadłości. A takich produktów na rynku wcale nie jest wiele. Tym bardziej warto przyjrzeć się tym, które wychodzą naprzeciw współczesnym ciężarnym i w pełni dostosowują się do ich oczekiwań. O czym mowa? O specjalnych, ekologicznych poduszkach dla kobiet w ciąży Super Mami z ekskluzywnej linii Bamboo. Nie dość, że zostały wykonane z naturalnej, ekologicznej tkaniny, są miękkie, przyjemne w dotyku i pięknie się prezentują, to dodatkowo odpowiadają rzeczywistym potrzebom każdej przyszłej mamy. A to wszystko dlatego, że występują aż w kilku różnych formach ( m.in. w kształcie litery C, J, I, U czy w kształcie cyfry 7).

Super Mami

Zdrowo

Ile przyszłych mam, tyle oczekiwań. Ile kobiet w ciąży, tylko rozmaitych przypadłości. Tym bardziej warto zachęcać ciężarne do czytania opisów i etykiet i wyboru tych produktów, które odpowiadają ich potrzebom: przynoszą ulgę, poprawiają komfort, dbają o zdrowie. Kojce Super Mami dają kobietom prawdziwy wybór. Tylko tutaj kojce dla mam występują w tak wielu formach, wzorach i kolorach. Tym, co łączy je wszystkie, jest ekologiczna, zdrowa, naturalna poszewka otulająca poduchy. Wykonana z włókien bambusa, posiada antyalergiczne, antybakteryjne właściwości i jest dobrą, bo zdrową alternatywą dla innych produktów tego typu dostępnych na rynku.

Super Mami

Komfortowo

Kojce Super Mami z linii Bamboo dbają o wygodę i zdrowie przyszłych mam. Ekskluzywne poduszki dla ciężarnych wykonane z włókien bambusa są tego najlepszym przykładem. Nie tylko dlatego, że są antyalergiczne, antybakteryjne, niezwykle chłonne, wytrzymałe i bardzo przyjemne w dotyku. Także dlatego, że zwracają uwagę na detale. Wzmocnienie bambusowych poszewek brązową bizą wszytą dookoła jest tego najlepszym przykładem. Nie dość, że poduszka zyskuje w ten sposób dodatkowe wzmocnienie, to i lepiej się prezentuje.

Super Mami

Więcej informacji o poduszkach dla przyszłych mam Bamboo marki Super Mami rodzice znajdą na www.supermami.pl

Możesz również polubić…