Dla mam,Nowości

MaMy Kalendarz – organizer dla całej rodziny

Mamy Kalendarz 2014

MaMy Kalendarz pomoże każdej mamie zorganizować w odpowiedni sposób życie rodziny. Jest to tygodniowy planer zaprojektowany w taki sposób, by służyć rodzinie w czasie wakacji oraz w ciągu nadchodzącego roku szkolnego.

Kalendarz wykonano z dbałością o szczegóły. Przyjemna dla oka grafika powoduje, że może on bez problemu być powieszony na ścianie w każdym pomieszczeniu w domu.

Mamy Kalendarz 2014

Kalendarz posiada układ tygodniowy. Każdy z domowników ma swoje rubryki, w których może zapisywać swoje zadania, które czekają na niego w poszczególnych dniach tygodnia – harmonogram domowych obowiązków, zajęć dodatkowych, wizyt u lekarza, spotkań czy ważnych rodzinnych uroczystości.

Przejrzysty widok całego tygodnia pozwala na zaplanowanie wspólnie spędzonego czasu z całą rodziną. W planowaniu rodzinnego  czasu pomóc mogą podpowiedzi autorki kalendarza.

Mamy Kalendarz 2014

Specjalna przeźroczysta nakładka pozwala na stałe zapisanie zajęć, które regularnie odbywają się w czasie semestru i dzięki temu będą widoczne na tle zmieniających się co tydzień zajęć.

Przy każdym tygodniu dołączona jest perforowana lista spraw do załatwienia lub zakupów, którą można oderwać od całości kalendarza i zabrać ze sobą.

Mamy Kalendarz 2014

Do kalendarza przymocowany jest cienkopis. Znajduje się przy nim także praktyczna kieszonka na rachunki, listy i inne istotne dla rodziny dokumenty.

Wymiary kalendarza 30×38 cm

Mamy Kalendarz 2014

W zestawie znajdują się:

• dodatkowe trzy strony na czerwiec, lipiec i sierpień 2014;
• lista zakupów;
• pisak;
• komplet naklejek przypominających;
• kieszonka na drobne rachunki itp.;
• naklejki na plan lekcji;
• nakładka do zaznaczania powtarzających się wydarzeń.

 

Kalendarz jest dostępny w sklepie www.babymama.pl * w cenie 75 pln.

Możesz również polubić…