Nowości

Marieta Żukowska ambasadorką REMÉ

MARIETĘ ŻUKOWSKĄ MOŻEMY PODZIWIAĆ W NOWEJ ROLI! AKTORKA ZOSTAŁA AMBASADORKĄ KOLAGENOWEJ FORMUŁY PIĘKNA REMÉ. HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO TEMATU PIELĘGNACJI ORAZ ŚWIADOME DBANIE O PIĘKNĄ SKÓRĘ, WŁOSY I PAZNOKCIE OD WEWNĄTRZ POŁĄCZYŁO REMÉ Z MARIETĄ, KTÓRĄ ZOBACZYMY W REKLAMACH I MATERIAŁACH MARKETINGOWYCH MARKI.

TAJEMNICA URODY

Piękna i zdrowa skóra oraz mocne włosy i paznokcie to nieodłączny element wizerunku, który obok talentu, odgrywa bardzo ważną rolę w karierze aktorskiej. Dbanie o ich wygląd i kondycję oraz wspieranie naturalnego piękna można uznać za element pracy. Mnogość proponowanych kosmetyków przyprawia o zawrót głowy i często okazuje się… niewystarczające, ponieważ w walce o urodę ważne jest holistyczne podejście, wsparcie od wewnątrz ma istotną rolę. Kolagenowa formuła piękna REMÉ zawiera VERISOL®, który działa od wewnątrz, w porównaniu do docierania tylko do zewnętrznych warstw skóry, jak jest to w przypadku kremów i innych produktów kosmetycznych stosowanych miejscowo.

MARIETA ŻUKOWSKA – AMBASADORKA PIĘKNA

Marieta to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród teatralnych. Była nominowana do Orła za rolę Teresy w filmie „Nieruchomy poruszyciel”. Aktorka zachwyca subtelną urodą, niezwykłą delikatnością i świadomą kobiecością, dlatego wybór Mariety Żukowskiej na ambasadorkę REMÉ był w pełni naturalny. W materiałach reklamowych będziemy mogli podejrzeć aktorkę w jej codziennym życiu i poznać jej przepis na piękno.

Lubię dobrze czuć się w swojej skórze. Myślę, że dla każdej kobiety jest to ważne. Daje nam dużo pewności. Pozornie banalna rzecz, ale kondycja i wygląd mojej skóry, włosów i paznokci plus uśmiech, bo dostaję wyrazy miłości od bliskich sprawiają, że mogę od rana podbijać świat. Tym bardziej, że to jak wyglądam ma znaczenie w mojej pracy. Kamery, światła sceniczne są bezlitosne, błyskawicznie demaskują każdą niedoskonałość. A moja skóra i włosy często wystawiane są na próbę: ciężkie sceniczne makijaże, stylizacje włosów z użyciem gorącego powietrza suszarki czy prostownicy… Jednym słowem: nie mają lekko! I trzeba nad nimi pracować. Codzienna pielęgnacja jest jednak dla mnie nadal nie obowiązkiem, ale miłym rytuałem. To są te krótkie chwile, kiedy mogę przystanąć na chwilę, pobyć sama ze sobą, być tu i teraz. Kolagenowa formuła piękna REMÉ to coś, co na co dzień pozwala mi dbać o siebie od wewnątrz – mówi Marieta Żukowska, ambasadorka REMÉ

REMÉ – TWOJE WEWNĘTRZNE WSPARCIE

REMÉ to wyjątkowa kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERSIOL® oraz witamin i minerałów wspierających zdrowie skóry (wit. A, B2, B3, B7, jod) oraz włosów i paznokci (cynk, selen). Formuła REMÉ to proszek. Ta forma wykazuje wysoką biodostępność – pozwala na przyjęcie większej dawki kolagenu (2500mg peptydów to co najmniej 6 kapsułek!). Gotowe formy płynne mogą natomiast zawierać konserwanty.

Możesz również polubić…