Na zdrowie

Marimer ekspert w walce z katarem

Marimer_izoton_spray-i-kartonikMARIMER Marimer to linia produktów do codziennej higieny nosa niemowląt, dzieci i osób dorosłych, w której skład wchodzą: Marimer Izotoniczny Spray i Ampułki, Marimer Hipertoniczny Spray i Marimer Aspirator.

Marimer Izotoniczny to oczyszczony izotoniczny roztwór wody morskiej z mikroelementami. Preparat przeznaczony jest do codziennej higieny nosa, oczyszcza błonę śluzową, usuwa zanieczyszczenia i zalegającą wydzielinę, nawilża, chroni przed alergenami i innymi zanieczyszczeniami.

Marimer Hipertoniczny jest zalecany do oczyszczania i udrażniania jam nosowych, zwłaszcza w przypadku zapalenia zatok oraz silnego kataru, któremu towarzyszy obrzęk błony śluzowej nosa.

Aspirator do nosa dla niemowląt służy do oczyszczania nosa niemowląt i małych dzieci poprzez łagodną aspirację (usunięcie) zalegającej wydzieliny.

Woda morska wykorzystywana do produkcji preparatu Marimer pozyskiwana jest w dwóch miejscach we Francji: Zatoce Saint-Malo i Zatoce Cancale. Pobierana jest ona w czasie przypływów i odpływów, kiedy jest najbardziej wzburzona i zawiera najwięcej mikroelementów.

        Izotoniczny roztwór wody morskiej dostępny
w formie sprayu lub pojedynczych ampułek
– przeznaczony do codziennej higieny nosa – nawilżania
i oczyszczania śluzówki u niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Cena opakowania:
– ampułki 12 x 5 ml – 11,90 zł
– spray 100 ml – 26,90 zł
– spray 100 ml – 24,50 zł

•        Aspirator do nosa dla niemowląt – urządzenie do usuwania zalegającej wydzieliny z nosa u niemowląt i małych dzieci. Końcówka aspiratora została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo stosowania. Jej zaokrąglony kształt zapewnia doskonałą styczność z otworem nosowym niemowlęcia, nie stwarzając jednocześnie ryzyka zranienia.

Cena: 25,90 zł

•    hipertoniczny roztworu wody morskiej dostępnego     formie  sprayu – zalecany do oczyszczania i udrażniania   nosa w przypadku silnego kataru, zapalenia zatok,  oraz po zabiegach operacyjnych. Preparat może być stosowany u dorosłych i dzieci powyżej 18. miesiąca życia. Przed użyciem u młodszych dzieci należy zasięgnąć porady lekarza.

Cena opakowania:

– spray 100 ml –  28,90 zł

Wszystkie produkt linii Marimer są dostępne w aptekach bez recepty.
Producent: Laboratoires Gilbert, Francja.

Możesz również polubić…