Nowości

Marka FaceBoom z nowymi chusteczkami do demakijażu

Chusteczki do demakijażu to znakomity sposób na szybkie i łatwe usunięcie makijażu oraz oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń – zwłaszcza podczas wyjazdów. Nie należy jednak ich wybierać na chybił-trafił, esencja, którą są nasączone, ma bardzo duże znaczenie dla kondycji naszej skóry! Skład najnowszych chusteczek do demakijażu z oferty FaceBoom na pewno nas nie zawiedzie! Sprawdź dlaczego warto je zabrać ze sobą na wakacje. 

W przypadku chusteczek do demakijażu kluczowa jest jakość tkaniny oraz pielęgnacyjnych składników. Oba warianty chusteczek FaceBoom wykonane są z biodegradowalnej włókniny, przyjaznej środowisku, a jednocześnie delikatnej dla skóry. Wegańskie formuły bazują na bioaktywnej wodzie termalnej i zawierają aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Dodatkowo zostały wzbogacone o starannie dobrane składniki aktywne, które wpływają na poprawę kondycji skóry. Chusteczki z łatwością usuwają makijaż oraz oczyszczają skórę z zanieczyszczeń, dając uczucie odświeżenia oraz ukojenia.  

Nawilżająco-oczyszczające chusteczki do demakijażu FaceBoom 

Chusteczki w różowym wariancie kolorystycznym stworzone zostały do cery suchej i normalnej, a także wrażliwej. Chusteczki szybko usuwają zanieczyszczenia, zmywają nawet wodoodporny makijaż, działają łagodząco i odświeżająco na skórę. Zawarte w składzie: trehaloza, pantenol oraz hydrolat z kwiatów pomarańczy i ekstrakt z kiwi świetnie koją podrażnienia oraz nawilżają skórę.  

Składniki aktywne:  

trehaloza, pantenol, hydrolat z kwiatów pomarańczy, ekstrakt z kiwi. 

Normalizująco-oczyszczające chusteczki do demakijażu FaceBoom Seboom  

Skład esencji został skomponowany z myślą cerze tłustej, mieszanej i problematycznej. W jej składzie znajdziemy m.in. bogaty w kwasy organiczne i witaminy ekstrakt z czarnej herbaty, hydrolat z zielonej herbaty oraz niacynamid, który działa normalizująco na skórę – wspierając nas w walce z niedoskonałościami.  

Składniki aktywne: 

Ekstrakt z czarnej herbaty, hydrolat z zielonej herbaty, niacynami. 

Chusteczki dostępne są na www.bodyboom.pl i w sieci drogerii Rossmann.

Możesz również polubić…