Nowości

Moc ogórkowego nawilżenia z nowym żelowym kremem NIVEA Care Fresh Hydro Gel

Okłady z ogórków dla odświeżenia, nawilżenia i wypoczętej skóry? Niezwykłe właściwości tego zielonego warzywa zawarte są w nowym żelowym kremie do twarzy NIVEA Care Fresh Hydro Gel. W połączeniu z naturalnym kwasem hialuronowym nowość zapewnia niesamowite efekty zdrowej i gładkiej skóry. Zaskoczy Cię konsystencja, delikatny zapach i… siła nawilżenia!

NIVEA CARE Fresh Hydro Gel z ogórkiem i kwasem hialuronowym zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego, które zachowują ponad 50% swojej struktury molekularnej (stanu naturalnego) po przetworzeniu, włącznie z wodą. Zawarty w żelowym kremie kwas hialuronowy na długo utrzymuje nawilżenie skóry oraz pobudza jej komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Efekt to 24h nawilżenia i jeszcze większe wygładzenie skóry.

Formuła lekka jak…

Lekka i nietłusta konsystencja jest przyjemna w dotyku, i delikatnie rozprowadza się na skórze. Formuła nie zatyka porów i sprawia, że cera wygląda zdrowo. Dodatkowym atutem jest orzeźwiający, a jednocześnie kojący i delikatny zapach ogórka, który daje uczucie odświeżenia skóry.

NIVEA CARE Fresh Hydro Gel nie zawiera olejów i alkoholu etylowego, jest odpowiedni dla każdego typu skóry. W trosce o środowisko opakowanie zawiera mniej plastiku.

Nowość uzupełnia linię lekkich kremów NIVEA CARE 3w1, w skład której wchodzą: odżywczy, łagodzący, przeciwzmarszczkowy oraz lekki krem na noc.

NIVEA CARE FRESH HYDRO GEL
⦁ Zawiera formułę z ogórkiem i kwasem hialuronowym.
⦁ Zapewnia 24h nawilżenia.
⦁ Nie pozostawia uczucia lepkości.
⦁ Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego.
⦁ Sprawia, że cera wygląda zdrowo i świeżo.
⦁ Jest odpowiedni dla każdego typu skóry.
⦁ Nie zawiera olejów i alkoholu etylowego.
⦁ Nie zatyka porów.

23,99 zł / 100 ml Rekomendowana cena detaliczna

Możesz również polubić…