Nowości

MocHigienyZNatury – profesjonalna opieka Twojej skóry w naturalnym stylu Linia Cleanic Naturals rewolucją w holistycznym podejściu do higieny kobiecej

Kiedy rozmawiamy o trosce o higienie kobiecej, niezaprzeczalnie istotne są bezpieczeństwo i komfort. Cleanic idzie krok dalej, wprowadzając najnowszą linię produktów do higieny, Cleanic Naturals. Kampania #MocHigienyZNatury wspiera launch innowacyjnej serii, która zawiera włókna lnu i konopi posiadające udowodnioną badaniami redukcję poziomu bakterii, dzięki czemu produkty wykazują działanie prozdrowotne. W 100% naturalne produkty są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a także przyjazne dla środowiska. Wykorzystując nowoczesne technologie marka oferuje kompleksową i wyjątkową opiekę opartą na mocy naturalnych składników, która wyróżnia się na rynku. Cleanic Naturals to wyjątkowa higiena każdego dnia.

Naturals Hemp: czułość z wyjątkową ochroną

Działanie oczyszczające i redukujące poziom bakterii to kluczowe cechy linii Naturals Hemp. To nie
tylko czystość, ale przede wszystkim prozdrowotność. Czasy, gdy dostępne były tylko standardowe
produkty, powoli odchodzą do przeszłości. Teraz możemy cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami,
które łączą w sobie hipoalergiczność, delikatność dla ciała oraz dbałość o Ziemię, gdyż wszystkie
produkty Cleanic Naturals posiadają certyfikat Vegan. Pierwsza na polskim rynku seria produktów
higienicznych z włóknami konopi składa się z podpasek i wkładek higienicznych, chusteczek do
higieny intymnej, płatków kosmetycznych oraz patyczków higienicznych. W skład warstwy chłonnej
podpasek wchodzą włókna konopi zapewniające potwierdzoną badaniami redukcję poziomu
bakterii. Wkładki higieniczne to ultracienka ochrona codzienna, a chusteczki, dzięki właściwościom
łagodzącym podrażnienia, wspierają intymny mikrobiom. Hipoalergiczne płatki oraz patyczki to
natomiast gwarancja skuteczności, nawet w przypadku skóry wrażliwej. Sztruksowa strona płatka
usuwa zanieczyszczenia dając efekt peelingu, a strona bawełniana doskonale nadaje się do
delikatnego oczyszczania okolic oczu. Biodegradowalne papierowe patyczki zasługują na uwagę ze
względu na nasączenie olejem konopnym o dodatkowym działaniu łagodzącym.

Najważniejszą zaletą produktów z linii Naturals Hemp jest udokumentowana redukcja poziomu
bakterii. Badania laboratoryjne wykazały, że włókna konopi zawarte w produktach Naturals Hemp skutecznie redukują liczbę bakterii, co przekłada się na wyjątkową higienę. To nie tylko poczucie
świeżości, ale także pewność, że chronisz się przed potencjalnymi zagrożeniami – tłumaczy Piotr
Galas, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju oraz Jakości Harper Hygienics S.A. – Co więcej, 90% badanych potwierdziło wysoką absorbcję charakteryzującą podpaski, a aż 95% skuteczną ochronę bielizny.

Naturals Virgin Cotton: moc bawełny opatrzona certyfikatem

Seria Naturals Virgin Cotton to kolejna propozycja, która zadowoli świadomych konsumentów. Linia
składa się z płatków kosmetycznych do codziennego oczyszczania oraz patyczków higienicznych.
Dlaczego warto się nią zainteresować? To proste – te produkty łączą w sobie kilka kluczowych cech,
które z pewnością docenią klienci wybierający odpowiedzialnie. Rezygnacja z wszelkich form
eksploatacji zwierząt przy produkcji i postawienie na składniki pochodzenia roślinnego to wyróżnik
charakteryzujący nie tylko Virgin Cotton, ale całą serię Cleanic Naturals. Płatki wykonane zostały z wysokiej jakości niebielonej bawełny, co znajduje odzwierciedlenie w ich naturalnym, kremowym
kolorze. Jeśli chodzi o biodegradowalne patyczki, ich główka również stworzona jest w 100% z
wysokiej jakości certyfikowanej bawełny organicznej pochodzącej z kontrolowanych upraw, na
których nie stosuje się pestycydów i nawozów sztucznych. Przyjazne dla środowiska opakowania
produktów w pełni nadają się do recyklingu.

Naturals Linen: zrównoważona praktyka w świecie pielęgnacji

Płatki kosmetyczne Linen reprezentują unikalność na rynku kosmetycznym. Jako pierwsze produkty
tego rodzaju zawierają len najwyższej jakości. Płatki łączą w sobie certyfikowaną bawełnę oraz włókna lnu zapewniając niezrównaną wytrzymałość. Oznacza to, że klienci mogą cieszyć się produktami nie obawiając się o rozwarstwienia czy uszkodzenia. Ich hipoalergiczne właściwości sprawiają, że doskonale nadają się do pielęgnacji wrażliwej skóry.

Nie zapominamy także o planecie. Opakowania produktów zostały zaprojektowane z myślą o pełnym
recyklingu, co podkreśla nasze zaangażowanie w zrównoważoną praktykę biznesową. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy zaoferować produkty, które nie tylko spełniają potrzeby naszych klientów, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska – podkreśla Piotr Galas, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju oraz Jakości Harper Hygienics S.A.

Moc Cleanic Naturals: wyjątkowa higiena każdego dnia!

Najnowsza oferta Cleanic to doskonały wybór dla tych, którym zależy na hipoalergiczności, delikatności dla skóry, działaniu oczyszczającym i odpowiedzialnym stosunku do ekologii. Cleanic Naturals Hemp i Linen to jedyne na rynku serie, które oferują korzyści prozdrowotne. Unikalność rozwiązań produktowych marki polega na zastosowaniu technologii łączącej nowoczesność i świadome podejście do pielęgnacji. Surowce wykorzystane w produkcji środków higienicznych, oparte na włóknach lnu, konopi i bawełny, stanowią atrakcyjną ofertę dla klientek zainteresowanych zakupami zrównoważonymi. Rewolucja w higienie kobiecej już się zaczęła, a dzięki Cleanic Naturals łatwiej być jej częścią. Powrót do natury to teraz także powrót do świadomości – dbając o siebie możemy dbać o środowisko jednocześnie.

Dossier produktów:

Produkty linii Cleanic Naturals to innowacyjna technologia opierająca się przede wszystkim na właściwościach włókien lnu i konopi, które zapewniają oczyszczające, a wręcz redukujące bakterie
działanie. Seria Naturals charakteryzuje się hipoalergicznością i delikatnością dla skóry. Dzięki wykorzystaniu tylko naturalnych składników takich jak bawełna, len czy konopie produkty gwarantują
utrzymanie maksymalnej świeżości i czystości zapewniając wyjątkową higienę każdego dnia.

Podpaski higieniczne Cleanic Naturals Hemp i Cleanic Naturals Hemp Night

Cleanic Naturals Hemp to podpaski prozdrowotne. Zawierają włókna konopi, których antybakteryjne i hipoalergiczne właściwości zapewniają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Podpaski pozwalają cieszyć się spokojnym snem w nocy i pełną swobodą od samego rana. To najlepsze rozwiązanie dla skóry wrażliwej i delikatnej. Skład: bawełna organiczna, bawełna, konopie.
Cena podpasek: 14,99 zł

Cleanic Naturals Virgin Cotton

Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne do codziennego oczyszczania twarzy, szyi i dekoltu zostały wyprodukowane z Virgin Cotton – wysokiej jakości niebielonej bawełny w naturalnym, kremowym kolorze. Natomiast główka biodegradowalnego patyczka została wykonana w 100% z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny organicznej pochodzącej z kontrolowanych upraw, na których nie stosuje się pestycydów i nawozów sztucznych. Przyjazne dla środowiska opakowania produktów w pełni nadają się do recyklingu. Skład: 100% bawełna.
Cena: płatki 6,99 zł, patyczki 6,99 zł

Cleanic Naturals Linen

Płatki kosmetyczne Linen to pierwsze tego rodzaju produkty na rynku zawierające len. Najwyższej jakości składniki takie jak certyfikowana bawełna oraz włókna lnu stanowią o ich niezwykłej wytrzymałości, więc można korzystać z nich bez obaw, że ulegną rozwarstwieniu. Hipoalergiczne właściwości płatków kosmetycznych idealnie pasują do wrażliwej skóry, a opakowanie w pełni nadające się do recyklingu uwzględnia troskę o planetę. Skład: bawełna, len.
Cena: płatki 7,49 zł, patyczki 7,49 zł

Całość linii Cleanic Naturals Hemp: podpaski i wkładki higieniczne, chusteczki do higieny intymnej,
płatki kosmetyczne oraz patyczki higieniczne

Linia Cleanic Naturals Hemp to duża wytrzymałość dzięki włóknom lnu wykorzystanym do jej produkcji oraz hipoalergiczne właściwości. Na wyjątkowość produktów składa się m.in. warstwa wierzchnia składająca się w 100% z bawełny organicznej oraz warstwa chłonna stworzona z włókien konopi i bawełny, która zapewnia redukcję bakterii udowodnioną badaniami laboratoryjnymi. Cleanic Naturals Hemp to połączenie unikalnej technologii z prozdrowotnym działaniem składników prosto z natury. Przetestowane ginekologicznie artykuły gwarantują holistyczne podejście do higieny kobiecej.
Cena: płatki 7,49 zł, patyczki 7,49 zł, podpaski i wkładki 14,99 zł, chusteczki 7,99 zł

Możesz również polubić…