Dla mam

Modne biustonosze dla karmiących mam

Idealny biustonosz dla mamy karmiącej musi być praktyczny i elastyczny i wygodny.
W pierwszych miesiącach po porodzie kobiety często czują się nieatrakcyjnie. Obowiązki młodej mamy są wymagające i mogą być uciążliwe. Jednak nawet w tym okresie kobieta nie powinna zapominać o swoich potrzebach. A biust młodej mamy potrzebuje odpowiedniej oprawy. Biustonosze Beavado spełniają wszystkie wymagania i oczekiwania każdej kobiety karmiącej. Są one nie tylko wygodne, ale dbają one również o doskonałą formę biustu. Seamless Bravado to biustonosz przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących. Sprawia, że kobieta czuje się piękna i atrakcyjna, a nie tylko  pozwala na komfortowe karmienie malucha.

Kobiety w ciąży i tuż po porodzie muszą mieć w swojej szafie biustonosz Seamless Bravado. Doskonale sprawdzi się podczas ostatnich tygodni ciąży. Będzie niezastąpiony w pierwszych miesiącach po porodzie, gdy młoda mama karmi malucha piersią. Jest on stworzony z myślą o kobiecych potrzebach, dlatego daje niewiarygodny komfort.

Ten zakup z pewnością się opłaca. Zapewni nie tylko komfort młodej mamie, ale również doskonały wygląd i samopoczucie w każdej sytuacji. Sprawia również, że wszystkie przypadłości kobiety karmiącej dziecko znikną raz na zawsze. Noszenie biustonosza stworzonego specjalnie dla mamy karmiącej przynosi same korzyści. Biustonosz ten nie posiada fiszbin, dzięki czemu ucisk piersi został całkowicie wyeliminowany. A to daje nam pewność, że zredukujemy ryzyko zastoju pokarmu.

To idealny wybór dla każdej przyszłej i młodej mamy. Daje on pełen komfort i jest niezwykle funkcjonalny. Posiada odpięcie, które ułatwia karmienie. Biustonosz Seamless Bravado został okrzyknięty numerem jeden przez kobiety karmiące.

Biustonosz Silk Seamless Bravado cena: 179 PLN www.babymama.pl

 

Film video: https://www.youtube.com/watch?v=h95ZgjmR8nY

Biustonosze Bravado! polecają konsultanci laktacyjni oraz położne. Dodatkową rekomendacją jest fakt, iż biustonosze tej marki wybrały znane gwiazdy min. Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Jessica Alba, Jennifer Garner , Cate Blanchett, Reese Witherspoon, Pink, Beyonce, Keira Knightley, Drew Barrymore

Możesz również polubić…