Dla mam

Multikino zaprasza na film „Hotel Transylwania 3”

Animacja „Hotel Transylwania” po raz trzeci zagościła na wielkim ekranie Multikina! Dodatkowo do biletów na film zakupionych z kartą Rodzina do Kina rozdawane są wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci.

Strasznie śmieszne przygody Draka znowu doczekały się kontynuacji. I nic dziwnego – „Hotel Transylwania” skradł serca widzów w każdym wieku na całym świecie. Czego można spodziewać się po trzeciej części hitowej animacji? Wiecznie wpadająca w tarapaty paka Draka opuszcza mury hotelu i wybiera się w rejs statkiem wycieczkowym. Niestety wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że Drak zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku, a Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów…

To jednak nie wszystko! Multikino jako jedyne kino w Polsce rozdaje wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci z filmu „Hotel Transylwania 3”, wzbogacone o gry i łamigłówki, a także naklejki. Warunkiem jest zakup biletów na animację, korzystając z karty Rodzina do Kina (więcej o ofercie: www.multikino.pl/rodzina). Liczba masek jest ograniczona. Dostępne będę we wszystkich kinach sieci Multikino na terenie całej Polski.

Bilety na pokazy premierowe „Hotelu Transylwania 3” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Możesz również polubić…