Nowości

Multimasking dla włosów z marką Jantar

Co zrobić gdy nasze włosy są wyjątkowo zniszczone, uległy uszkodzeniu pod wpływem zabiegów fryzjerskich lub po prostu zależy nam by na wielkim wyjściu wyglądały olśniewająco? Zrobić to samo, co w przypadku dbania o cerę… sięgnąć po maskę! Marka Jantar proponuje nam kilka wariantów tego niezwykle skutecznego kosmetyku. Wybierać możemy spośród zakwaszającej krio maski, która upora się nawet z największymi bolączkami farbowanych włosów tak skutecznie, że doceniło ją Jury Doskonałość Roku Twój Styl 2018, sekwencyjnej maski z morskimi minerałami oraz duo maski do włosów bardzo zniszczonych. W zależności od potrzeby możemy także zmieniać rodzaj maski. Efekty? Piękne, zregenerowane, lśniące, miękkie i podatne na układanie włosy!

Silnie regenerująca Krio-maska zakwaszająca z wyciągiem bursztynu

Produkt idealny dla kobiet, które regularnie poddają swoje  włosy zabiegom fryzjerskim takim jak np.: farbowanie lub trwała ondulacja. Specjaliści marki Jantar stworzyli go z myślą o utrzymaniu doskonałej kondycji włosów pomiędzy wizytami u fryzjera. Innowacyjna formuła maski o kwaśnym pH, które wywołują zawarte w nim kwasy AHA ma zbawienny wpływ na włosy ponieważ domyka łuski włosów, jednocześnie odżywiając je i wygładzając oraz nadając im wspaniały blask bez obciążenia. Kwasy AHA dodatkowo opóźniają wypłukiwanie koloru farby. Zawarty w masce wyciąg z bursztynu chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a ekstrakt z cytryny tonizuje i ożywia włosy zapewniając im miękkość. Wśród składników aktywnych znalazł się także regenerujący nasze pasma olej kokosowy, który jednocześnie dogłębnie nawilża włosy, zapobiegając ich puszeniu się. Nic dziwnego, że zdobył nagrodę Doskonałość Roku Twój Styl 2018!

 

Sekwencyjna maska mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami 

Innowacyjna, ultralekka żelowa bezolejowa formuła tej maski stopniowo uwalnia składniki aktywne,  nie obciążając przy tym włosów. Zawarty w niej ekstrakt z bursztynu pielęgnuje włosy chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jego działanie wspierają, stanowiące bogate źródło mikro i makroelementów, minerały morskie, które kompleksowo wzmocnią strukturę włosów. Efektów kuracji dopełniają: Keratrix™, który naprawia uszkodzenia mechaniczne oraz zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów oraz ceramidy, które restrukturyzują włosy, przywracając im gładkość i sprężystość. Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów. Włosy po zastosowaniu maski są jedwabiście gładkie, lśniące, wzmocnione i odbudowane.

Duo maska do włosów bardzo zniszczonych

Produkt przeznaczono do włosów, które wymagają szczególnie silnej odbudowy. Dwuetapowa aplikacja zapewnia stopniowe uwalnianie składników aktywnych, by skutecznie zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy i ochronić je także podczas mycia. Zawarty w niej ekstrakt z bursztynu wzmacnia włosy jednocześnie je odżywiając oraz pielęgnując i chroniąc przed  szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Za głębokie nawilżenie oraz efektywne zabezpieczenie włosów przed przesuszeniem odpowiada wosk jojoba, z kolei ceramidy restrukturyzują włosy, przywracając im gładkość. Wyjątkowy blask oraz ochrona końcówek przed rozdwajaniem oraz  puszeniem się to zasługa oleju awokado. Efektu dopełnia olejek kokosowy, który wygładza włosy i zapobiega ich puszeniu.

Jantar Sekwencyjna maska mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami 15,80 zł/ 200ml 

Jantar Krio-maska zakwaszająca włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi cena: 15,80 zł/ 200 ml

Jantar duo maska do włosów bardzo zniszczonych 15,80 zł/ 200ml 

Możesz również polubić…