Nowości

Mydła w płynie Tutti Frutti

Czy codzienna higiena może się zamienić w pielęgnację roku? W odpowiedzi na to pytanie marka Tutti Frutti opracowała nowe produkty do mycia rąk. Mydła w płynie, dzięki innowacyjnym i multifunkcyjnym formułom pomogą nam oczyścić, a jednocześnie wypielęgnować naszą skórę. Ponadto kryją w sobie bajeczne zapachy, naturalne olejki owocowe, shoty witaminowe i zioła. Tylko nie mów, że nie spróbujesz…

Mocna Gruszka Mydło w płynie Tutti Frutti

Ten soczyście owocowy płyn otoczy Cię orzeźwiającą, subtelną słodyczą gruszki. Już teraz przygotuj się na przyjemne uczucie świeżości, oczyszczenia oraz błogie doświadczenie, że Twoja skóra jest cudowanie rozpieszczona i pachnąca. To wszystko dzięki połączeniu mocy naturalnych ekstraktów owocowych i zawartych w nich składników odżywczych oraz Shotu witamin A, E i F.

Wiśnia Wio Mydło w płynie Tutti Frutti

Pozwól, aby soczysta wiśnia o zapachu lata zadbała o Twoje ręce. To będzie podróż do owocowego oczyszczenia i uczucia świeżości, pełna wiśniowych wrażeń. Mydło w płynie cudownie myje i rozpieszcza Twoją skórę, a przy tym umila każdą pielęgnację rąk. Tak działa połączenie ekstraktów owocowych i Shotu witamin A, E i F, będącego eksplozją wartości odżywczych.

Tango Mango Mydło w płynie Tutti Frutti

Mydło w płynie zamienia codzienną higienę w niezwykłe przeżycie, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości. To za sprawą połączenia ekstraktów owocowych, ziół i odżywczego Shotu witamin A, E i F. Już teraz możesz poczuć radosne rytmy oczyszczenia na własnej skórze, rozkoszując się słodkim i soczystym aromatem mango.

  • Tutti Frutti Mydło w płynie Mocna Gruszka: 12,99 zł/ 500 ml
  • Tutti Frutti Mydło w płynie Wiśnia Wio: 12,99 zł/ 500 ml
  • Tutti Frutti Mydło w płynie Tango Mango: 12,99 zł/ 500 ml

Możesz również polubić…