Nowości

Na ratunek fryzurze! Suche szampony RADICAL®

Częstym zimowym utrapieniem jest wygląd naszych włosów zaraz po zdjęciu czapki. To właśnie wtedy zostają one pozbawione objętości, a każdy kosmyk zaczyna układać się w inną stronę. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zastosowanie suchego szamponu, który w mgnieniu oka odświeży fryzurę i uniesie pasma u nasady. W ofercie marki RADICAL® do wyboru mamy trzy warianty kosmetyku, do włosów cienkich i delikatnych, przetłuszczających się, a także tych zniszczonych i osłabionych. Poręczne opakowania sprawiają, że zawsze możesz mieć swojego ulubieńca przy sobie.

RADICAL® Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych

Ten wariant to idealne, a zarazem ekspresowe rozwiązanie dla włosów cienkich, osłabionych i pozbawionych objętości. Skuteczna formuła bazująca na starannie dobranych składnikach takich jak: ekstrakt ze skrzypu i bawełny, diatomit i Absolute Volume Boost, w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami. Jednocześnie przywraca im lekkość i świeżość oraz unosi u nasady, dodając spektakularnej objętości.

RADICAL® Suchy szampon do włosów przetłuszczających się

Kosmetyk jest doskonałym rozwiązaniem dla włosów szybko przetłuszczających się i wymagających odświeżenia. Jego skuteczna formuła oparta na ekstrakcie ze skrzypu i szałwii, niacynamidzie i Sebum Control System, nie tylko oczyszcza i intensywnie odświeża, ale też zmniejsza wydzielanie sebum i skłonność do przetłuszczania, wydłużając świeżość włosów do 24h. Dodatkowo przywraca im lekkość i zwiększa objętość oraz nadaje przyjemny zapach, jak po umyciu głowy.

RADICAL® Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych

Suchy szampon 2w1 to idealne i innowacyjne rozwiązanie pozwalające oczyścić i odświeżyć włosy bez użycia wody oraz poprawić ich kondycję i wygląd. Bogata formuła, bazująca na starannie dobranych składnikach takich jak: Trichogen®, ekstrakt ze skrzypu, olej jojoba, Sebum Control System i Ultra Light Booster, zapewnia wielokierunkowe działanie. Oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, błyskawicznie dodaje im objętości i zapewnia intensywną dawkę świeżości, a jednocześnie odżywia i wzmacnia.

RADICAL® Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych: 18,99 zł/ 180 ml

RADICAL® Suchy szampon do włosów przetłuszczających się: 18,99 zł/ 180 ml

RADICAL® Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych: 18,99 zł/ 180 ml

Możesz również polubić…