Nowości

Nadchodzą nowe Ekocuda! Zbliża się jesienna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne wydarzenie, które skupia miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Jesienna odsłona wydarzenia to eventy zaplanowane w trzech miastach: w weekend 22-23 października zagości w Poznaniu, 26-27 listopada w Gdańsku oraz w Warszawie, w nowej, rozszerzonej formule 19-20 listopada. Targi to doskonała okazja, by odkryć nowe marki, spotkać ich twórców oraz zakupić ulubione eko produkty.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda są wyjątkową inicjatywą uwielbianą przez polskich konsumentów, skupiającą ogromną liczbę wystawców, marek i produktów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i eko-świadomych konsumentów, którzy chętnie je kupują. Oferta wystawców obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Łącznie, wszystkie edycje wydarzenia, przyciągnęły dotąd około 242 000 odwiedzających.

Na targach Ekocuda w jednym miejscu możemy spotkać ogromną ilość polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych. Od samego początku istnienia targów naszą najważniejszą misją jest promocja nowych i małych marek powstających w segmencie produktów eko, zero west, wege, organic. Szczególnie cieszą nas debiuty, których podczas tej edycji mamy wyjątkowo dużo. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Na targach w Poznaniu i Gdańsku uczestnicy będą mieli możliwość tradycyjnie już przetestować, wypróbować i dokonać zakupów producentów marek naturalnych. Natomiast warszawska edycja Ekocudów odbędzie się w nowej odsłonie, która kierowana jest do osób pragnących zdobyć i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu produkcji i technologii kosmetyków, poznać tajniki branży kosmetycznej czy też dowiedzieć się więcej o prawie kosmetycznym i marketingu. To będą 2 wyjątkowe dni wypełnione dawką nauki, inspiracji i przyjemności.

Warszawskie wydarzenie to zupełnie nowa, wzbogacona formuła. W rozszerzonej odsłonie Ekocudów pragniemy przede wszystkim promować eko-idee w wielowymiarowym znaczeniu. Chcemy wyjść naprzeciw konsumentom i dynamicznie rozwijającemu się trendowi życia w zgodzie z naturą.  W związku z tym, podczas jesiennych Targów w Warszawie, odwiedzający będą mogli skorzystać z panelu wykładów niesamowitych prelegentów – ludzi, którzy stworzyli i z powodzeniem zrealizowali fantastyczne eko pomysły. Ponadto nie obędzie się bez warsztatów, na które wejściówki uczestnicy będą mogli zdobyć poprzez angażujące konkursy – tłumaczy Zuzanna Mierzejewska.

  • Ekocuda Poznań odbędą się w dniach 22-23 października w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckej 3

Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00

Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/poznan/

  • Ekocuda Warszawa odbędą się w dniach 19-20 listopada w Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14

Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00

Wstęp 10 zł

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/warszawa/

  • Ekocuda Gdańsk odbędą się w dniach 26-27 listopada w Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00

Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/gdansk/

Możesz również polubić…