Nowości

Najlepsza ochrona na majówkowe pikniki – Pharmaceris S

Promienie wiosennego słońca są wyjątkowo zdradliwe, bo spragnieni ciepła nie odczuwamy skutków ich działania. Rozpoczynając sezon majówek, wycieczek rowerowych i wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu, bezwzględnie musimy pamiętać o stosowaniu kosmetyków fotoochronnych.

słonce

Skóra wrażliwa – niezależnie od tego, czy jest równocześnie naczyniowa, trądzikowa czy alergiczna – potrzebuje silnej ochrony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, szczególnie promieniowania UV. Podrażnienia wynikające z wystawienia jej na słońce przyczyniają się bowiem do pogorszenia jej stanu: zaostrzenia zmian zapalnych i poszerzenia teleangietazji.

Dermokosmetyki fotoochronne przeznaczone dla skór wrażliwych mogą mieć formę kremów, balsamów lub suchych olejków. Te ostatnie łączą wysoką ochronę przeciwsłoneczną z wygoda stosowania: nie tłuszczą naskórka, nie pozostawiają lepkiej warstwy, a jednocześnie rozprowadzają się wyjątkowo łatwo, nawet po owłosionej męskiej skórze łydek, ramion, pleców. W przeciwieństwie do tradycyjnych kremowych preparatów ochronnych, można je stosować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę, co znacznie ułatwia ich wykorzystywanie w czasie letnich aktywności. Oprócz działania ochronnego, wykazują też pielęgnujące. Obok fotostabilnych filtrów zapewniających najwyższy stopień ochrony przed silnym nasłonecznieniem, dodatkowo mają w składzie witaminę E o silnym działaniu antyoksydacyjnym i wzmacniającym barierę lipidową skóry.

Nowość Pharmaceris!
Suchy olejek ochronny do ciała dla dorosłych SPF 50+

Polecany jest dla skóry delikatnej, wrażliwej i normalnej, wymagającej szczególnej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Jest hypoalergiczny: nie zawiera parabenów, konserwantów, alkoholu, barwników i kompozycji zapachowych. Jego formuła została przebadana przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Cena:49,60 zł/150 ml.

10e14900_suchy_olejek_ochronny_m
Pozostałe produkty serii Pharmaceris S (Sun Protect):

 • Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30.
  Cena: 36,90 zł/50 ml.
 • Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+.
  Cena: 38,90 zł/50 ml.
 • Nawilżająca emulsja ochronna do ciała SPF 30.
  Cena: 35,90 zł/150 ml.
 • Hydrolipidowy ochronny balsam do ciała SPF 50+.
  Cena: 39,90 zł/150 ml.
 • Krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF 50+.
  Cena: 49,90 zł/125 ml.
 • Krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF 30.
  Cena: 38,90 zł/125 ml.

Możesz również polubić…