Już za chwilę święta. Nie czekaj z zakupami do ostatniej chwili, lecz skorzystaj z megapromocji Rossmann na zestawy podarunkowe od Neboa. Obdaruj mamę, siostrę, przyjaciółkę specjalnie skomponowanym duetem wegańskich kosmetyków do włosów, a bliskiemu Ci mężczyźnie sprezentuj  dedykowany Panom elegancki pielęgnacyjny box.

Każdy z zestawów prezentowych Neboa zawiera dwa naturalne kosmetyki do włosów, uniwersalnie odpowiadające potrzebom każdego rodzaju włosów. Dzięki temu masz pewność, że Twój podarunek będzie trafiony.  Ale to nie wszystko. Wybierając upominek od Neboa dodatkowo troszczysz się o środowisko, bo opakowania produktów zostały wykonane z plastiku z recyklingu i nadają się do dalszego przetworzenia. To ważne, bo o Planetę warto dbać zarówno na co dzień, jak i od święta.

ŚWIĄTECZNY ZESTAW KOSMETYKÓW NEBOA, zawierający Wcierkę ANTI HAIR LOSS przeciw wypadaniu włosów oraz Peeling BALANCING  ucieszy zarówno włosomaniaczki, jak i każdego, komu zależy na poprawie kondycji pasm i zdrowej skórze głowy.

ZESTAW DLA MĘŻCZYZN to stworzony na potrzeby męskiej pielęgnacji duet szamponów o multifunkcyjnym zastosowaniu. W jego skład wchodzi Naturalny szampon do włosów, brody i ciała STRONG STREAM 3w1 oraz Naturalny szampon przeciw wypadaniu włosów HAIR X-TREME.  Sprawdzi się zarówno u  Panów, dla których szampon to podstawowy i  jedyny kosmetyk pod prysznicem, jak i  dla tych, którzy poszukują sposobu na ograniczenie wypadania włosów.

Zestawy podarunkowe  Neboa są  dostępne w MEGAPROMOCJI w sieci ROSSMANN w dniach 16 – 30 listopada br.

Promocyjna cena zestawu : 42,99 zł