Na zdrowie

Naturalne afrodyzjaki – przepis na miłość

Afrodyzjaki, które swoją nazwę zawdzięczają greckiej Bogini Miłości- Afrodycie, działają jak prawdziwy eliksir miłości- pobudzają zmysły i wzmagają pożądanie, podkręcając atmosferę podczas wspólnego posiłku. Najlepiej sprawdzą się zdrowe, naturalne afrodyzjaki, które znajdziemy… w naszej kuchni!

ORZECHY BRAZYLIJSKIE

Należą do produktów będących bogatym źródłem selenu, który nie tylko pomaga w walce z zimowym obniżeniem nastroju, ale także jest szczególnie potrzebny mężczyznom, gdyż bierze udział w produkcji nasienia. Orzechy Brazylijskie HELIO zawierają selen, ale też potas, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni- również tych odpowiedzialnych za sprawność seksualną oraz magnez niwelujący zmęczenie i dodający energii, dlatego warto, by ten afrodyzjak znalazł się w diecie zwłaszcza… aktywnych kochanków :-)

MIGDAŁY I PESTKI DYNI

Migdały są nie tylko bogatym źródłem magnezu, który m.in. chroni przed stresem, ale też warto po nie sięgać ze względu na najwyższą wśród orzechów zawartość witaminy E- zwiększającej ochotę na seks. Magnez i witaminę E zawierają także Pestki Dyni HELIO, które razem z Migdałami HELIO bogate są w jeszcze jeden, niezwykle ważny dla zdrowia (seksualnego) pierwiastek miłości- cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.

SEZAM

Te drobne ziarenka mają niezwykłą moc- sezam to znany afrodyzjak, który już w czasach starożytnych rozpalał namiętność. W Grecji, małżonkowie obdarowywali  swoje wybranki sezamowymi ciastkami jako symbol płodności. Dziś, Sezam łuskany HELIO to przede wszystkim cenne źródło pierwiastka miłości (cynku), ale też witaminy E, która świetnie podkręca libido :-)

FIGI SUSZONE

Są słodkie, mięsiste i mają naturalne kształty, które budzą ewidentne skojarzenia :-) Figi pobudzają nasze zmysły, gdyż już w starożytności uznawane były za symbol płodności i miłości, nic więc dziwnego, iż znalazły się na liście afrodyzjaków! Naturalne Figi suszone HELIO Natura bez konserwantów będą więc idealnym dodatkiem do wykwintnych dań czy rozkosznych deserów, ale też pożywną przekąską bogatą w pierwiastek dobry dla serca- potas, który wraz z magnezem i wapniem pomogą również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni… A po intensywnym wysiłku fizycznym- Figi suszone HELIO Natura przydadzą się, by uzupełnić organizm w cenne węglowodany :-)

Miłosne dania przyprawione porcją naturalnych afrodyzjaków od HELIO na pewno pobudzą nasz apetyt :-) a wspólny posiłek pomoże nie tylko zbudować trwałą więź, ale także rozpalić namiętność. A jeśli chcemy, by żar uczuć płonął w nas jak najdłużej, a nie tylko w święto zakochanych- warto zadbać o to, by te magiczne składniki na stałe zagościły w naszym codziennym menu.

Możesz również polubić…