Nowości

Naturalne żele pod prysznic od Neboa w megapromocji Rosmann

Megapromocja w Rossmann to doskonała okazja, aby wybrać więcej kolorowych, rozpieszczających kosmetyków. Od 16 listopada wszystkie naturalne żele pod prysznic od Neboa kupisz w wyjątkowo przyjaznych cenach. Możesz wybrać jeden lub nawet kilka pięknie pachnących żeli – dla siebie, dla rodziny i na zapas.  

Zostań bohaterką naturalnej pielęgnacji w duchu less waste i wybierz z czystym sumieniem to, co lubisz najbardziej. Chcesz przetestować nowości lub po prostu szukasz produktów, dzięki którym będziesz miała pewność, że przyjemność idzie w parze z troską o ekologię?

W megapromocji Neboa w Rossmann czeka na Ciebie sześć energetycznych żeli pod prysznic, których aromaty przywodzą na myśl ciepłe, letnie nuty: Sunny beach, Ocean sunset, Algae hydration, Blue lagoon, Macadamia regeneration, Jojoba calmness.  Żele uwodzą egzotycznymi zapachami,  relaksując ciało i umysł nawet podczas krótkiej kąpieli. Wegańskie formuły kosmetyków bazują w 96% na składnikach pochodzenia naturalnego i nie zawierają mikroplastiku. Dzięki temu są przyjazne nie tylko dla skóry, ale także dla środowiska. Kolorowe butelki zostały wykonane z plastiku z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Naturalne żeli pod prysznic Neboa będą dostępne w MEGAPROMOCJI w sieci ROSSMANN w dniach 16- 30 listopada br.

Możesz również polubić…