Nowości

Neboa partnerem pokazu Paprocki Brzozowski 

Marka Neboa już po raz kolejny towarzyszyła duetowi Paprocki Brzozowski, obejmując patronat nad wyjątkowym pokazem ich najnowszej kolekcji MENU, który odbył się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Tej niezwykłej sensualnej uczcie charakteru nadały koronki, pióra i frędzle, a także barwy, wśród których znalazły się także te, które przywodzą na myśl kolory opakowań kosmetyków Neboa.

W lipcowy wieczór projektanci zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną „MENU”, na którą złożyły się pełne zmysłowych wrażeń kreacje.  Ręcznie szyte suknie zachwyciły przepięknymi koronkami, których kobiecość podkreśliły dodatkowo stylowe pióra i frędzle.  Neboa wraz ze stylistą fryzur Amadeo Adamem Wilczewskim zadbała o pielęgnację i wyjątkowy włosowy look zarówno modelek, jak i gwiazd. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. Izabeli Kuny, Klaudii Halejcio, Soni Bohosiewicz, Joanny Horodyńskiej, Marty Żmudy -Trzebiatowskiej, Agnieszki Sienkiewicz czy Anity Sokołowskiej.

Neboa jako mecenas pokazu kolejny raz wsparła kreatywność i najwyższej klasy design w wykonaniu utalentowanych projektantów duetu Paprocki Brzozowski. Łączy ich wspólna wizja, której istotną częścią jest troska o środowisko. Wyrazem tego była także stworzona na potrzeby tego wydarzenia niezwykła strefa chillout, która prezentowała filozofię marki oraz jej produkty, a także stała się dla gości miejscem do spotkań i rozmów.

 Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

Możesz również polubić…