Na zdrowie

Nervomix® – na każdy rodzaj stresu

Czujesz permanentny stres, który przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu? Masz „oczy na zapałki” bo nie przespałaś kolejnej nocy, a twoi bliscy omijają cię szerokim łukiem? Stresujące sytuacje nie pozwalają Ci racjonalnie myśleć? Nie pozwól by stres cię ograniczał! Są sprawdzone metody by sobie z nim skutecznie radzić.

Badania potwierdzają, że aż 61% Polaków skarży się na nadmierny stres. Wśród zestresowanych osób, aż co piąta odczuwa zdenerwowanie przynajmniej kilka razy w tygodniu

 

Stres towarzyszy nam niemal codziennie. Jest naturalną, fizjologiczną reakcją organizmu na stawiane mu wymagania. Mobilizuje nas do działania, pomaga poradzić sobie z zadaniami, przed którymi nieustannie stajemy. Jednak gdy jest zbyt silny, długotrwały i uniemożliwia efektywny sen zaczyna nam szkodzić. Powoduje wówczas wyczerpanie zasobów odpornościowych organizmu, co może być przyczyną powstawania wielu chorób. Chroniczne napięcie nerwowe może prowadzić do wyczerpania organizmu, podwyższenia ciśnienia tętniczego krwi, bezsenności i w efekcie do wystąpienia wielu chorób, takich jak: wrzody żołądka, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nadczynność tarczycy, choroby serca. Dlatego też, lekarze alarmują – lepiej zapobiegać niż leczyć. Kluczowa jest umiejętność właściwego radzenia sobie ze stresem. Podatność na sytuacje stresogenne można niwelować poprzez odpowiedni sposób życia, tak jak aktywność fizyczna czy zbilansowana dieta. Niekiedy jednak sam zdrowy styl życia nie wystarczy. Wówczas ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla siebie preparat wspomagający bądź sięgnąć po środek leczniczy.

Linia preparatów Nervomix®jest przeznaczona dla osób, które są często narażone na sytuacje stresujące.Odczuwają rozdrażnienie, napięcie nerwowe, mają trudności w zasypianiu. Dzięki odpowiedniemu połączeniu roślinnych składników i zawartych w nich substancji czynnychpastylkiNervomix®naturalnie uspokajają i pozytywnie nastrajają. Przynoszą wyciszenie, ulgę i rozluźniają organizm. W skład linii produktów Nervomix®wchodzą: lek Nervomix®, kapsułki twarde –dostępny bez recepty oraz dwa rodzaje suplementów diety – Nervomix® Sen oraz Nervomix® Control. Co istotne,pastylkidNervomix®stosowane zgodnie z zaleceniem działają bezpiecznie i nie uzależniają.

Nerwomix Control

W skład serii wchodzą:

Silny stres

Nervomix®, kapsułki twarde to lek przygotowany na bazie naturalnej, ziołowej kompozycji roślinnej:

 • Duża dawka210 mgwyciągu z kozłka lekarskiego
 • 52,5 mgwyciągu z szyszek chmielu
 • 52,5 mgwyciągu z liści melisy
 • 35 mgwyciągu z ziela dziurawca

Zawarty w preparacie unikalny skład substancji czynnychłagodzi skutki napięcia nerwowego, uspokaja, a co za tym idzie przynosi ulgę w sytuacjach silnego stresu, napięcia emocjonalnego. Lek jest przeznaczony dla osób, które są narażone na stresujący tryb życia, odczuwają częste rozdrażnienie, niepokój, mają trudności w zasypianiu. Środek działa uspakajająco, nie obniżając przy tym aktywności intelektualnej.

Dawkowanie i sposób podania: Dorośli i młodzież: 2-4 kapsułki 3 razy na dobę. Zależnie od nasilenia objawów, popić co najmniej ½ szklanki płynu, nie rozgryzać. Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąć pół godziny do godziny przed snem. Nie zaleca się stosowania dłużej niż przez 3 tygodnie.

Przeciwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Sugerowana cena detaliczna:

14,75 zł za opakowanie 20 kapsułek twardych

29,50 zł za opakowanie 60 kapsułek twardych

Przewlekły stres

Suplement diety Nervomix® Control wspomaga organizm w okresach nadmiernego stresu.Preparat przygotowany został na bazie substancji czynnych. Zawiera aż 5 składników aktywnych:

 • 200 mgwyciągu z melisy
 • 100 mg wyciąguz głogu
 • 30 mgwyciągu z kwiatów lawendy
 • 20 mg magnezu
 • 0,47 mg  witaminy B6

Naturalne składniki zawarte w preparacie ułatwiają kontrolowanie napięcia nerwowego, wspomagają wyciszenie organizmuoraz utrzymanie dobrego samopoczucia. Kolejne kluczowe składniki to magnez i witamina B6, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i właściwe utrzymanie funkcji psychologicznych.

Zalecane spożycie: Dorośli i młodzież :1 kapsułka 3 razy dziennie

Sugerowana cena detaliczna: 14,75 zł za opakowanie 20 kapsułek

Nerwomix Sen

Bezsenność

Suplement diety Nervomix® Sento preparat przygotowany z myślą o osobach, które chcą utrzymać zdrowy i spokojny sen w okresach zwiększonego napięcia nerwowego, rozdrażnienia oraz przemęczenia.

1 kapsułka zawiera aż 3 składniki aktywne:

 • Aż 100 mg L-teaniny
 • 100 mg wyciągu z ziela melisy
 • 33 mg wyciągu z szyszek chmielu

Substancje te dzięki swoim dobroczynnym właściwościom pomagają zmniejszyć napięcie i rozdrażnienie oraz utrzymać dobre samopoczucie.

Zalecane spożycie: Dorośli i młodzież: 1 – 2 kapsułki, najkorzystniej na około pół godziny przed snem.

Sugerowana cena detaliczna: 14,75 złza opakowanie 20 kapsułek

Podmiot odpowiedzialny: ADAMED Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05 – 152 Czosnów

Czy wiesz, że…:

 • 50% Polaków ma problemy ze snem i po przebudzeniu nie czuje się wyspana
 • 13%  – walczy z bezsennością kilka razy w tygodniu, a 16 % – kilka razy w miesiącu
 • 53%  – powraca w nocy myślami do stresujących momentów minionego dnia

Możesz również polubić…