Nowości

Neuronica profesjonalna pielęgnacja wiotkiej skóry twarzy i ciała

Widoczny i odczuwalny efekt zabiegu botoksowego oraz liftingującego leży u podstaw skuteczności produktów z linii Neuronica Matrixyl Line. Osiągniemy go dzięki zastosowaniu unikalnych składników aktywnych takich jak: Matrixyl Synthe’6, Calmosensine oraz Pepha®-Tight. Stanowią one kompozycję opartą o wieloletnie badania nad  charakterem przemian zachodzących w skórze na poziomie molekularnym. Neuronica to preparaty o charakterze specjalistycznej kuracji, które pozwalają na uzyskanie efektów porównywalnych z tymi jakie  osiągamy podczas zabiegów medycyny estetycznej.

Każdy z nas wie, że skóra systematycznie się starzeje. Jednak mało kto ma świadomość, że dzieje się to każdego dnia, minuta po minucie. Jest to naturalny proces, który dodatkowo wzmagają czynniki takie jak nadmierna ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe, zanieczyszczenie atmosfery, mroźne lub suche powietrze, a także nieodpowiednia pielęgnacja skóry. Właśnie dlatego spowolnienie starzenia skóry powinno następować systematycznie, obejmując różne aspekty problemu. Dbając o skórę musimy zarówno eliminować oznaki jej starzenia, które już powstały, jak i intensyfikować ochronę skóry na co dzień oraz podejmować działania prewencyjne umożliwiające jak największe oddalenie w czasie i złagodzenie kolejnych jej uszkodzeń. By zapewnić skórze taki efekt specjaliści marki Neuronica stworzyli kompozycję opartą o:

  • MATRIXYL SYNTHE’6 – Prokolagen o działaniu naprawczym i restrukturyzacyjnym, który stymuluje syntezę 6 głównych molekuł matrycy skórnej i połączeń skórno-naskórkowych. Dzięki temu naprawia w skórze szkody związane z jej starzeniem się. Ma silne właściwości przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Niweluje wypukłości skóry i wygładza zmarszczki od wewnątrz poprzez odbudowywanie skóry tam, gdzie jest to potrzebne.
  • CALMOSENSINE – Lipopeptyd oddziałujący na zakończenia nerwowe, zlokalizowane w skórze, który zmniejsza częstotliwość skurczów mięśni i wywołuje efekt rozluźnienia na połączeniach neuro-mięśniowych. W rezultacie zapobiega pojawianiu się zmarszczek i linii mimicznych
  • PEPHA®-TIGHT – Ekstrakt z mikroalg stanowiący bogate źródło witaminy C oraz B12. Działa silnie liftingująco na skórę, zapewniając nie tylko natychmiastowe jej napięcie, ale także długotrwałe ujędrnienie poprzez wspomaganie syntezy kolagenu.

 

Dzięki temu kosmetyki marki aktywują naturalne procesy odnowy skóry m.in.: symulują tworzenie kolagenu oraz elastyny prowadząc do gruntownej przebudowy tkanek oraz wzmocnienia i zagęszczenia struktury skóry. Ta, w efekcie, staje się grubsza, bardziej jędrna, sprężysta i wygładzona czyli odmłodzona.

W skład linii wchodzą: odmładzająco-odbudowujące serum do twarzy, szyi i dekoltu, odmładzający krem na dzień, odbudowujący krem na noc, liftingujące serum do ciała oraz odżywiające serum do dłoni.

Produkty do nabycia w aptekach.

Sugerowana cena kremu: 75 pln

Sugerowana cena serum do twarzy szyi i dekoltu: 99 pln

Sugerowana cena serum do ciała: 45 pln

Sugerowana cena serum do dłoni: 30 pln

Możesz również polubić…