Nowości

Neuronica – skoncentrowana siła składników dla młodości naszych dłoni

Suchość, utrata jędrności oraz elastyczności – to pierwsze objawy starzenia się dłoni. By na długo stanowiły naszą wizytówkę zachowując młody wygląd, musimy odpowiednio je pielęgnować. Właśnie dlatego powstało specjalistyczne, odżywiające serum do dłoni Neuronica, które dzięki starannie dobranej kompozycji składników aktywnych dogłębnie odżywia skórę rąk, pozostawiając ją wygładzoną, ujędrnioną i pełną blasku.

 

Wystawione na czynniki zewnętrzne oraz detergenty dłonie starzeją się szybciej niż reszta naszego ciała. Bez odpowiedniej pielęgnacji, ich skóra staje się cienka i krucha, ukazuje naczynka krwionośne, pokryta jest przebarwieniami, a przez to… zdradza swój wiek. Do najbardziej widocznych problemów jakie dotykają skórę rąk można zaliczyć suchość,  utratę jędrności i elastyczności oraz nierówny koloryt. Z myślą o tych problemach powstało serum do dłoni Neuronica.

Odwodniona i pozbawiona jędrności skóra dłoni do odbudowy swoich struktur potrzebuje kolagenu i elastyny. Właśnie dlatego, w odżywczym serum Neuronica znalazł się MATRIXYL SYNTHE’6 – peptyd stymulujący syntezę tych dwóch składników w naszych tkankach. Drugi składnik kosmetyku – CALMOSENSINE – działa odprężająco i kojąco na mięśnie, dzięki czemu zapobiega procesowi pogłębiania i utrwalania się zmarszczek. Ich działanie wspiera niezwykły w swym działaniu olej abisyński posiadający właściwości odbudowujące skórę. Co więcej, wzmacnia on odczucie jej wygładzania i nawilżenia. Efekt dopełnia działanie mocznika, który dba o to, by woda pozostała w naskórku oraz lanoliny cenionej ze względu na nawilżające właściwości. Za łagodzenie podrażnień skóry, na które jest ona szczególnie podatna podczas zimowych chłodów odpowiadają z alantoina i d-penthenol.

 

Zatroszcz się o skórę Twoich dłoni z odżywczym serum do dłoni Neuronica.

Pojemność: 100 ml

Sugerowana cena: 29,99 zł

Możesz również polubić…