Na zdrowie

Nie zapomnij wziąć na grilla!

Sezon na rodzinne pikniki, grille z przyjaciółmi, przyjęcia na świeżym powietrzu w pełni. Ciepłe weekendy idealnie nadają się do zorganizowania wspaniałej uczty. Co zrobić, aby ten błogi czas kojarzył nam się z przyjemnością, a nie z uczuciem przejedzenia?

Czasami każdemu zdarza się zjeść coś ciężkiego w czasie przyjęcia w ogrodzie u znajomych. Zasiadając do letniego biesiadowania rozpoczynamy kilkugodzinny maraton kulinarny. Tradycyjne dania z grilla takie jak: karkówka, kiełbasa czy kaszanka obciążają układ trawienny. Powodują uczucie wzdęcia, ale też i balastu na żołądku. W takich sytuacjach organizm może zareagować zaparciami i uczuciem dyskomfortu w brzuchu.

Dlatego chcąc komfortowo i bez bólu przeżyć ogrodowe przyjęcie warto zmienić swoje przyzwyczajenia. Unikajmy potraw zawierających duże ilości tłuszczu i ostrych przypraw. Rozkoszujmy się lekkimi sałatkami, chudym mięsem. Sięgnijmy po warzywa i owoce, których mamy teraz pod dostatkiem. Kolorowe,  gazowane napoje czy alkohol zastąpmy niegazowaną wodą mineralną z cytryną, herbatami ziołowymi  lub owocowymi oraz świeżymi sokami.

By przywrócić naturalną pracą jelit warto mieć pod ręką smaczne kostki Gastrolax Owoce & Błonnik. Preparat oparty jest wyłącznie na naturalnym składzie: bogaty w figi, Calabacita, śliwki, tamaryndowiec, inulina, rabarbar. Nie zawiera senesu, nie powoduje biegunki.

Produkt stanowi duże wsparcie dla osób odchudzających się. Gastrolax Owoce&Błonnik występuje w formie smacznych kostek do pogryzienia. Każda jest oddzielnie pakowana, dzięki Fresh Box System, po otwarciu opakowania gwarantuje, że produkt jest świeży.

Gastrolax Owoce & Błonnik

Dostępny w dwóch opakowaniach 6 i 18 szt.

Cena: ok. 9,90zł za 6 kostek

Cena: ok. 26,00zł za 18 kostek

Dostępność: www.labpharma.pl

Możesz również polubić…