Nowości

Niezawodna Ania® – Poznaj wszechstronność zastosować kultowego płynu

PRODUKTY O WSZECHSTRONNYCH ZASTOSOWANIACH IDEALNIE WPISUJĄ SIĘ W IDEĘ DOMU FUNKCJONALNEGO I FILOZOFIĘ LESS WASTE. BARWA COSMETICS WPROWADZIŁA TAKI PRODUKT JUŻ 35 LAT TEMU. MOWA O PŁYNIE ANTYELEKTROSTATYCZNYM ANIA®.

Hit tik-toka, produkt niezbędny w każdym domu, obecny w salonach krawieckich, ratunek dla panien młodych w jednym z najważniejszych dniu ich życia oraz must-have dla wszystkich, którzy posiadają psa lub kota. To produkt, który pokochali również mężczyźni, bo dzięki niemu mogą zadbać o samochód od wewnątrz. Płyn Ania® ma tyle zastosowań, że zadowoli każdego miłośnika perfekcji. W Social Mediach ciągle o niej głośno, a influencerzy nadal odkrywają jej nieskończony potencjał.

JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA ANIA®?

Płyn Ania® rozprasza nagromadzone ładunki elektrostatyczne i zapobiega ich ponownemu gromadzeniu się, dlatego możesz zapomnieć o elektryzowaniu się wszelkiego rodzaju tkanin, włókien naturalnych i syntetycznych, jak również dywanów i tapicerki samochodowej. Ania® delikatnie wnika we włókna tkanin nadając im miękkość i przyjemny zapach. Zabezpiecza także tkaniny i powierzchnie przed nadmiernym przyciąganiem kurzu, pyłków, sierści. Użytkownicy pokochali ją za to, że zastosowana na dywan, pozwala bez problemu usunąć z niego sierść naszych pupili!  Ania® ułatwia prasowanie, nie pozostawia plam i nie wymaga spłukiwania. Wystarczy niewielką ilość płynu rozpylić z odległości 30 cm, aby zapewnić perfekcyjny efekt.

Ania® jest idealnym przykładem uniwersalnego produktu, uwielbianym przez pokolenia. Praktyczna, skuteczna, wydajna, pachnąca świeżym praniem – błyskawicznie stanie się Twoją najlepszą przyjaciółką. Poznaj powody, dla których warto mieć ją zawsze pod ręką!

ANIA® NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Jej unikalne właściwości sprawiają, że natychmiastowo wygładza tkaninę i nadaje jej miękkość, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Na TikToku Ania® znana jest wręcz jako „żelazko” w sprayu. Płyn Ania® idealnie sprawdzi się w najważniejsze dni, w które nasz strój musi wyglądać absolutnie perfekcyjnie i nie ma mowy o przyleganiu np. sukienki do rajstop – wystarczy spryskać rajstopy Anią, a sukienka przestanie się do nich „przyklejać”. Ania® pomaga w usuwaniu pyłków oraz sierści z tkanin i dywanów. Ania® jest niezbędna w salonach krawieckich i salonach sukien ślubnych, a w dniu ślubu czy np. komunii pomaga błyskawicznie poprawić kreację i przywrócić jej pełną świetność bez ryzyka o jej nadmierne elektryzowanie się.

ANIA® NA SZYBKIE PRASOWANIE

Ania® to niezbędny kompan przy codziennych czynnościach. Ułatwia tradycyjne prasowanie dzięki zmiękczaniu ubrania, ale też sama świetnie sprawdza się jako żelazko. Jak to możliwe? Wystarczy spryskać nią tkaninę i delikatnie, ale dokładnie wygładzić ją dłonią, aby usunąć wszelkie zagniecenia. Bez obaw – Ania® nie wymaga spłukiwania i nie pozostawia plam. Dzięki temu, bardzo dobrze sprawdza się także w podróży!

ANIA® NA NAWIERZCHNIE BEZ KURZU

Płyn Ania® perfekcyjnie radzi sobie nie tylko z tkaninami. Jej wyjątkowa formuła zapobiega osadzaniu się kurzu i sierści oraz znacznie ułatwia ich usuwanie z nawierzchni. Z powodzeniem można korzystać z niej zatem przy pielęgnacji mebli, tapicerki samochodowej, firanek, ale też na obudowach sprzętu elektronicznego – efekt braku kurzu, pyłków i osadów na naszych ulubionych rzeczach jest wręcz uzależniający i bardzo satysfakcjonujący! Efekty, jakie zapewnia Ania® są natychmiastowe i długotrwałe. Pokochają ją zatem alergicy, ale też miłośnicy porządku.

ANIA® NA WŁOSY

Stosowanie Ani® na włosy? W niektórych przypadkach wręcz wskazane. Zwłaszcza, gdy chcemy uniknąć zjawiska elektryzowania się pod czapką lub kapeluszem. Pomaga również w pielęgnacji włosów syntetycznych. Kilka psiknięć na czapkę i problem z głowy!

BARWA ANIA® PŁYN ANTYELEKTROSTATYCZNY 10,99 zł/220 ml

Możesz również polubić…