Nowości

Niezbędnik wakacyjnej apteczki – nawilżające krople do oczu

Wakacje to czas, na który czekamy cały rok! Co zrobić, aby swobodnie cieszyć się wypoczynkiem? Pakując walizkę, nie można zapomnieć o wakacyjnej apteczce. W środku – oprócz kremów z filtrami chroniących skórę, bandażu, plastrów i stosownych leków – powinien znaleźć się preparat, który zadba o odpowiednie nawilżenie naszych oczu, które latem są szczególnie narażone na wysuszenie.

Paradoksalnie, wiele czynników sprawiających nam przyjemność na wakacjach, nie sprzyja naszym oczom. Wysoka temperatura, wiatr, klimatyzowane pomieszczenia i suche powietrze pozbawiają nasze oczy naturalnego nawilżenia. Piaszczyste plaże, kąpiele w chlorowanej wodzie w basenie lub w pełnej soli wodzie morskiej, także wpływają na stan ich podrażnienia. W efekcie możesz zacząć odczuwać ból, dyskomfort, pieczenie, szczypanie oczu,  zamglone lub nieprawidłowe widzenie.

Skuteczne nawilżenie powierzchni oczu!

Hialeye Free 0,2% to nawilżające krople do oczu bez konserwantów. Dzięki właściwościom nawilżającym
i ochronnym hialuronianu sodu, Hialeye Free 0,2% chroni, nawilża i powleka powierzchnię oka – w ten sposób przynosi długotrwałą ulgę oczom wysuszonym w wyniku:

  • używania soczewek kontaktowych,
  • urazów rogówki, erozji, chirurgii rogówki,
  • pracy przy ekranie komputera, długiej jazdy samochodem, lotów długodystansowych,
  • pływania w chlorowanej wodzie,
  • zaburzeń hormonalnych, menopauzy,
  • zapalenia rogówki i spojówki (zespół Sjögrena).

Krople nawilżające Hialeye Free 0,2% zawierają hialuronian sodu 0,2%, dzięki czemu chronią, nawilżają i powlekają powierzchnię oka, przynosząc długotrwałą ulgę wysuszonym oczom.

 

Hialeye Free 0,2% to wyrób medyczny, który  posiada przezroczystą, wygodną i miękką buteleczkę o pojemności 10 ml, zastosowanie unikalnego systemu aplikacji OSD® zapewnia sterylność roztworu oraz precyzyjną aplikację kropli.

 

TERMIN WAŻNOŚCI:  może być stosowany aż 6 miesięcy po otwarciu.

Cena*: ok. 24,70 zł

Dystrybutor: Adamed Consumer Healthcare S.A.

Możesz również polubić…