Nowości

NIVEA ogłasza modę na gładkość! Antyperspirant NIVEA Black&White Invisible SILKY SMOOTH

Moda nieustannie się zmienia. Ale niezależnie od trendów, najważniejsze pozostaje to, by zawsze dobrze czuć się w swojej skórze! Dziś NIVEA ogłasza „modę na gładkość” i wprowadza nowość – antyperspirant Black&White Invisible SILKY SMOOTH z odżywczymi składnikami kojącymi.

NIVEA zrewolucjonizowała rynek już w 2011 roku, wprowadzając dzisiejszy bestseller i pierwszy tego typu produkt na świecie – antyperspirant Black&White Invisible, chroniący ubrania przed powstawaniem zabrudzeń. Teraz czas na nowość – wariant SILKY SMOOTH, który pielęgnuje i chroni skórę pod pachami.

Według badań, 43% kobiet korzystających z antyperspirantów twierdzi, że ma wrażliwą lub bardzo wrażliwą skórę. Szczególnie po depilacji, która może powodować uczucie dyskomfortu i pogorszenie wyglądu skóry. Dlatego NIVEA wprowadza antyperspirant NIVEA Black&White Invisible SILKY SMOOTH, z niezwykłą formułą, która czyni skórę miękką, gładką i zadbaną.

NIVEA Black&White Invisible SILKY SMOOTH zapewnia 48h skuteczną ochronę przed poceniem oraz zachwyca delikatnym zapachem – z nutami drewna sandałowego z domieszką białego piżma i śliwki. Nuty głowy obejmują kwiat magnolii i liście mandarynki, a nuty serca różę damasceńską i złotą orchideę, którą symbolizują eleganckie kolory złota w designie opakowań.

Czym jest technologia NIVEA Black&White Invisible?
Białe plamy pojawiające się na ciemnej odzieży bezpośrednio po zastosowaniu antyperspirantu to osad składników zapobiegających poceniu. W antyperspirantach NIVEA Black&White Invisible składniki te wzbogacono olejkami, dzięki czemu nie osadzają się na ubraniach.
Z kolei żółte przebarwienia powstające na jasnej odzieży stają się bardziej wyraźne z upływem czasu, a włókna tkanin twardnieją. Aktywne składniki zapobiegające poceniu oraz powstawaniu sebum wchodzą w reakcję z wodą i środkami czystości, prowadząc do powstania żółtego osadu, który pozostaje we włóknach tkaniny. Antyperspiranty NIVEA Black&White Invisible zawierają opatentowane składniki aktywne chroniące odzież. Substancje plamiące nie przywierają już do włókien, więc łatwiej jest usunąć je w praniu.

Poznaj niezwykłą formułę antyperspirantu NIVEA Black&White Invisible SILKY SMOOTH:
⦁ zawiera odżywcze składniki kojące, które czynią skórę miękką, gładką i zadbaną,
⦁ może być stosowany bezpośrednio po depilacji, nie zawiera alkoholu (zero alkoholu etylowego),
⦁ zapewnia 48h skutecznej ochrony przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem,
⦁ wykorzystuje opatentowaną technologię NIVEA Black&White Invisible.

Rekomendowana cena detaliczna: kulka 12,99pln/50ml; spray 12,99pln 150ml/17,99 pln 150ml
Kilka faktów o…

⦁ W 2011 r. NIVEA zrewolucjonizowała rynek antyperspirantów, wprowadzając
pierwszy na świecie antyperspirant zapobiegający powstawaniu plam.
⦁ 43% kobiet korzystających z antyperspirantów twierdzi, że ma wrażliwą
lub bardzo wrażliwą skórę.
⦁ 91% kobiet potwierdza, że po użyciu antyperspirantu NIVEA Black&White Invisible SILKY SMOOTH ich skóra jest zadbana i miękka w dotyku, nawet po depilacji

Możesz również polubić…