Nowości

NIVEA SUN zapowiada modę na zdrową opaleniznę z nową linią Protect & Bronze

W tym roku marka NIVEA jako pierwsza zaprezentowała nową linię kosmetyków do opalania. 6 marca w warszawskiej restauracji Villa Foksal odbyła się konferencja, poświęcona przełomowej serii NIVEA SUN Protect & Bronze. Spotkanie poprowadził Olivier Janiak zapewniając uczestnikom wakacyjny nastrój. Zwrócił szczególną uwagę na konieczność ochrony ubrań przed plamami podczas stosowania filtrów ochronnych.

Jak co roku, NIVEA postawiła na skuteczną ochronę. Innowacją jest udoskonalona formuła z wyciągiem z lukrecji, która wspomaga aktywację naturalnej opalenizny, bez zastosowania substancji samoopalających. Ponadto pozwala chronić skórę, a od teraz również chroni ubrania przed plamami po praniu. Szczegółowe działanie formuły wyjaśniła dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA:

W naszej formule wykorzystaliśmy naturalny mechanizm ochronny skóry – wytwarzanie melaniny. Aktywny składnik Pro-Melanin z ekstraktem z lukrecji pobudza produkcję melaniny, dzięki czemu możemy cieszyć się piękną, naturalną opalenizną bez konieczności stosowania produktów samoopalających – mówi dr Magdalena Łuczkowska. – Co ważne linia Protect & Bronze zapewnia skuteczną ochronę UVA i UVB, dlatego możemy opalać się bezpiecznie – dodaje.

O linii NIVEA SUN Protect & Bronze opowiedziała Agnieszka Kobylińska, Brand Manager NIVEA. Innowacyjna seria NIVEA SUN Protect & Bronze dostępna jest w olejkach i balsamach o różnym stopniu ochrony.

NIVEA pozostaje bezkonkurencyjna w kategorii kosmetyków do opalania. Dlatego też stale pracujemy nad nowymi formułami i rozszerzamy nasze portfolio, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Nasza nowa linia Protect & Bronze dedykowana jest wszystkim tym, którzy kochają łączyć aktywne spędzanie czasu z bezpiecznym łapaniem promieni słonecznych. A teraz, dodatkowo, chroni ubrania przed planami po praniu. – mówi Agnieszka Kobylińska.

Uczestnicy spotkania mieli również okazję poznać nadchodzące trendy podczas pokazu mody, przygotowanego przez stylistkę Olgę Piekarską. Opowiedziała ona o najczęściej wybieranych latem tkaninach i o tym, jak powinniśmy o nie dbać. Fani słońca i opalania doskonale wiedzą, że im wyższa ochrona przeciwsłoneczna, tym trudniej pozbyć się plam i zabrudzeń spowodowanych zastosowanymi filtrami UV. Dzięki NIVEA nie musimy już wybierać między ochroną skóry i zdrową opalenizną, a ulubionymi ubraniami.

Nowa linia NIVEA SUN Protect & Bronze dba nie tylko o naszą skórę, ale również o ubrania, które nosimy latem. Zastosowana w produktach technologia ułatwia usuwanie plam po praniu* spowodowanych stosowaniem filtrów UV. Możemy więc cieszyć się zdrową, naturalną opalenizną, odżywioną, nawilżoną skórą, a także ulubionymi ubraniami bez plam po praniu.

 

 NIVEA SUN Protect & Bronze olejek do opalania aktywujący opaleniznę

Olejek w sprayu zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny.

-Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie aktywując naturalną, piękną opaleniznę.

-Wygodny spray jest wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających.

-Zapewnia średnią (SPF 20) lub wysoką (SPF 30) ochronę przed promieniowaniem.

Rekomendowana cena detaliczna: 37,99zł /200 ml SPF 20; 43,99zł/200 ml SPF 30.

NIVEA SUN Protect & Bronze balsam do opalania aktywujący opaleniznę

Balsam zawiera ekstrakty roślinne, stymulujące produkcję melaniny w skórze. Melanina jest naturalnym pigmentem skóry odpowiedzialnym za piękny kolor opalenizny.

-Skutecznie chroni skórę przed poparzeniem, jednocześnie zapewniając powstanie naturalnej, pięknej opalenizny.

-Wodoodporny i nie zawiera składników samoopalających.

-Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem.

Rekomendowana cena detaliczna: 37,99 /200 ml SPF 30; 43,99zł /200 ml SPF 50.

 

NIVEA SUN AFTER SUN BRONZE balsam przedłużający opaleniznę

NIVEA SUN Balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, dzięki czemu skóra na długi czas utrzymuje piękny, naturalny kolor opalenizny. Formuła produktu jest lekka, szybko się wchłania i zapewnia piękny koloryt, a jednocześnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się. Konsystencja balsamu nie pozostawia uczucia lepkości. Produkt idealnie nadaje się do stosowania po kąpielach słonecznych i sprawia, że skóra przez długi czas wygląda na pięknie opaloną i zdrową.

-Zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, który zapewnia długotrwałą, piękną opaleniznę.

-Zapewnia długotrwałą, piękną opaleniznę oraz nawilżenie.

-Zapobiega łuszczeniu się skóry.

Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 / 200ml.

Możesz również polubić…