Nowości

NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE z naturalnym ekstraktem z soi. NOWOŚĆ do pielęgnacji dojrzałej skóry

Witalność skóry nie zależy od wieku! Nawet po 50. roku życia, wymagająca szczególnej pielęgnacji dojrzała skóra może zyskać witalność dzięki nowej linii NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE. Formuła z aktywnym na poziomie komórkowym naturalnym ekstraktem z soi, wzmacnia skórę od wewnątrz, chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zapobiega powstawaniu przebarwień.

Wraz z wiekiem, przystosowując się do nowych cykli biologicznych i poziomów energii, „zachowanie” skóry ulega zmianie. Jej kluczowe funkcje – takie jak tempo regeneracji czy produkcja kolagenu – mogą ulec spowolnieniu, powodując przyspieszone powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Dlatego z myślą o dojrzałej skórze po 50. roku życia powstała przeciwzmarszczkowa linia o zaawansowanych formułach – NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE.

„Z wiekiem tak zwany blask skóry gaśnie, a tempo odnowy komórek jest coraz wolniejsze.W okresie przekwitania bardzo pomocnym składnikiem może być soja, która jako znany fitoestrogen stymuluje komórki skóry do normalnej pracy, naśladując działanie zanikających kobiecych hormonów. Soja oraz regulujący procesy komórkowe wapń, zawarte są właśnie w linii NIVEA VITAL”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA.

NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE pomaga zwiększać produkcję kolagenu w komórkach oraz podnosi naturalny poziom kwasu hialuronowego, by zwiększyć zdolności wiązania wody przez skórę. Dzięki NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE skóra jest wygładzona, a napięcie i uczucie suchości ustępuje.

Przeciwzmarszczkowy krem do cery dojrzałej NIVEA VITAL SOJA ANTI-AGE dostępny jest w wariantach: na dzień i na noc.

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ VITAL SOJA ANTI-AGE.

 • Formuła z naturalnym ekstraktem z soi, stosowana regularnie, redukuje główne oznaki starzenia się skóry podczas snu.
 • System filtrów UVA i UVB (SPF 15) pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem, uszkodzeniem komórek i plamami pigmentacyjnymi wywołanymi promieniowaniem słonecznym.

Rekomendowana cena detaliczna: 37 zł/50ml

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA NOC VITAL SOJA ANTI-AGE.

 • Formuła z naturalnym ekstraktem z soi, stosowana regularnie, redukuje główne oznaki starzenia się skóry podczas snu.
 • Intensywnie pielęgnująca formuła stymuluje naturalną odnowę skóry i działa w zgodzie z jej nocnym procesem regeneracji.
 • Skóra jest zregenerowana, by zapewnić wypoczęty wygląd rano.

Rekomendowana cena detaliczna: 37 zł/50ml

Kilka faktów o…

 • Według badań 24% kobiet obserwuje zachodzące zmiany na skórze związane z wiekiem
  i stara się widocznie poprawiać swój wygląd dzięki skutecznym produktom do pielęgnacji twarzy.
 • 44% kobiet akceptuje pojawiające się z wiekiem zmarszczki, mimo to stara się dbać o skórę twarzy przy pomocy odpowiednich kosmetyków.
 • Doceniamy naturalność – 50% kobiet chce wyglądać naturalnie i poprawiać swój wygląd wyłącznie dzięki kosmetykom.
 • 7% kobiet walczy ze zmarszczkami za pomocą wszelkich dostępnych środków. Korzystają
  z botoxu, wypełniaczy lub chirurgii plastycznej.

U&A Face Care & Cleansing. Chart Report Care Poland 2016

Możesz również polubić…