Nowości

Nowa baza Stay Matte Primer Marki Rimmel

 Aktywna dusza marki RIMMEL nie pozwala jej na beztroskiej lenistwo, dlatego też, z ogromnym zapałem, poszukuje coraz to nowych, makijażowych rozwiązań. Najnowszy produkt w jej portfolio – Stay Matte Primer – to lekka baza, pozwalająca cieszyć się matową cerą, przez cały dzień. Zarówno w blasku słońca, jak i przy zachmurzonym niebie.

 Stay Matte Primer

Stay Matte Primer może być stosowany jako matująca, jedwabista baza, która doskonale sprawdzi się przed wykonaniem kompletnego makijażu. Kosmetyk zachowa również wszystkie swoje walory, kiedy zostanie aplikowany na pomalowaną skórę, zapewniając stylowe wykończenie urodowego looku. Ponadto, wszechstronne działanie nowego produktu marki RIMMEL sprawia, iż można używać go samodzielnie, bez konieczności późniejszego nakładania podkładu. Dzięki temu, twarz będzie się świecić… ale wyłącznie naturalnym przykładem.

 

Stay Matte Primer dołącza do kosmetyków z nowej serii Stay Matte, jakie oferuje w swoim portfolio marka RIMMEL. Idealny, matowy efekt to zasługa nowoczesnej, wyjątkowo lekkiej formuły, która pozwala oddychać skórze oraz minimalizuje pory. Z bazą Stay Matte Primer, cera zachwyca naturalnością, świeżością oraz matowym pięknem aż do ośmiu godzin. Perfekcja w stylu London Look.

 

Aplikacja Stay Matte Primer to sama przyjemność. Produkt łatwo się nakłada – wystarczy wycisnąć pożądaną ilość z poręcznej tubki i rozprowadzić palcami na twarzy. Delikatna i jedwabista konsystencja produktu doskonale łączy się ze skórą, wprowadzając poczucie niebywałej lekkości. Baza, najlepiej, w połączeniu z podkładem Stay Matte pomaga wykreować idealny, nieskazitelny makijaż. Esencja profesjonalizmu w wydaniu marki RIMMEL.

Stay Matte Primer

Opakowanie bazy Stay Matte Primer ujmuje swoim dziewczęcym urokiem. Drobna, poręczna tubka, udekorowana fioletową, ikoniczną koroną oraz nazwą i logotypem marki RIMMEL, z radością rozgości się w każdej torebce.  Z królewską lekkością.

Stay Matte Primer będzie dostępny od kwietnia 2014 roku.

Cena: Stay Matte Primer– ok. 26 zł

Możesz również polubić…