Nowości

Nowa linia Nivea Q10 Power

Odkryj moc swojego piękna z przełomową linią przeciwzmarszczkową NIVEA Q10 POWER.
Linia kremów przeciwzmarszczkowych z niezwykle skutecznym koenzymem Q10 i wysoką dawką kreatyny pozwala na widoczną redukcję zmarszczek w 4 tygodnie oraz widoczną poprawę jędrności skóry twarzy już po 2 tygodniach stosowania!
To superskuteczna pielęgnacja i wsparcie w walce
ze zmarszczkami, dzięki pracy naukowców z Centrum Badań i Rozwoju NIVEA.

Linia NIVEA Q10 to niekwestionowany bestseller. Kobiety na całym świecie kochają jej skuteczność, a zakup produktów z linii, globalnie, dokonywany jest co  1,5 sekundy! To prawdziwy fenomen. Teraz NIVEA wprowadza nowość – Q10 POWER! To formuła przeciwzmarszczkowa i ujędrniająca z koenzymem Q10 i dziesięciokrotnie większą dawką kreatyny.

Formuła linii NIVEA Q10 POWER łączy aktywujący komórki koenzym Q10 z 10 razy większą ilością kreatyny, skutecznie przeciwdziałając zmarszczkom. Koenzym Q10, silny antyoksydant i naturalna ochrona przed procesem starzenia się skóry, w połączeniu z kreatyną stymulują komórki do produkcji kolagenu. Działają niczym zastrzyk energii, stymulując procesy komórkowe. To intensywnie pielęgnująca formuła, która regeneruje skórę. Dziesięciokrotne zwiększenie poziomu kreatyny w produktach linii Q10 POWER pozwala na widoczną redukcję zmarszczek już w 4 tygodnie oraz poprawę jędrności skóry już po 2 tygodniach stosowania. Linia NIVEA Q10 POWER zawiera też system filtrów UVA/UVB SPF 15 oraz SPF 30, który pomaga chronić skórę przed słońcem.

„Do zachowania młodego wyglądu  i witalności skóry niezbędna jest jej stała odbudowa – proces ten wymaga ogromnej ilości energii. Odpowiednio stosowany koenzym Q10 ją właśnie dostarcza”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. Co ważne, liczne badania przeprowadzane w Centrum Badań i Rozwoju NIVEA wykazały, że stosowanie produktów NIVEA Q10 POWER nie tylko wspomaga proces  dostarczania energii do komórek skóry, ale i wzmacnia jej antyoksydacyjną „tarczę ochronną”. Skóra odzyskuje równowagę fizjologiczną, jest w stanie się regenerować i jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Odpowiednia pielęgnacja oznacza w szczególności delikatne wspieranie naturalnych funkcji skóry – tak właśnie działa koenzym Q10”, dodaje.

NIVEA zawsze dba o potrzeby skóry kobiet na całym świecie. Jak pokazują badania 42% Polek w wieku 30 -50 deklaruje, że ma cerę mieszaną, a 53% określa ją jako wrażliwą. Dlatego w linii NIVEA Q10 POWER znajdziemy kremy do cery mieszanej, a teraz także dwa redukujące wrażliwość skóry z kojącym ekstraktem z lukrecji. Specjalnie dla potrzeb skóry wrażliwej opracowano: łagodzący krem na dzień  dodatkową ochroną UVA/UVB SPF 15 oraz przywracający komfort krem na noc. Innowacyjna formuła kremów jest bezzapachowa, nie zawiera alkoholu etylowego, zmniejsza skłonność wrażliwej cery do podrażnień, a do tego redukuje zaczerwienienia, suchość i uczucie napięcia skóry.

W skład kompleksowej linii NIVEA Q10 POWER wchodzą: serum do twarzy Perły Młodości, odżywczy krem na dzień, regenerujący krem na noc, krem do cery mieszanej na dzień, krem do cery wrażliwej na dzień i na noc oraz krem pod oczy.

Poznaj linię NIVEA Q10 POWER:

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWE + UJĘDRNIENIE – PERŁY MŁODOŚCI.

Rekomendowana cena detaliczna: 48 zł/40 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – ODŻYWCZY KREM NA DZIEŃ SPF 15.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – ODŻYWCZY KREM NA DZIEŃ SPF 30.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZEWCIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – REGENERUJĄCY KREM NA NOC.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WIDOCZNOŚCI PORÓW – KREM DO CERY MIESZANEJ NA DZIEŃ.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WRAŻLIWOŚCI SKÓRY – ŁAGODZĄCY KREM NA DZIEŃ.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WRAŻLIWOŚCI SKÓRY – PRZYWRACAJĄCY KOMFORT KREM NA NOC.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – KREM POD OCZY.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/15 ml

Kilka faktów o…

 • 76% Europejek wierzy, że sposób w jaki dbają o siebie dzisiaj będzie miał wpływ na ich wygląd w najbliższych 10 latach.
 • 74% korzysta z produktów do pielęgnacji twarzy na dzień, z czego 24% stosuje kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
 • 47% korzysta z produktów do pielęgnacji twarzy na noc, z czego 18% stosuje kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
 • 33% używa kremów pod oczy.
 • 27% stosuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy z ochroną przeciwsłoneczną SPF.

10 faktów na temat koenzymu Q10

 1. Czym dokładnie jest koenzym Q10?

Nasze ciało wykorzystuje koenzym Q10 do szeregu reakcji biochemicznych. Pomaga on przekształcać składniki odżywcze w energię wykorzystywaną przez komórki. Bez koenzymu Q10, w zasadzie nic
w naszym organizmie nie działałoby poprawnie – nie przetrwałaby bez niego żadna komórka. Im więcej  koenzymu Q10 tym lepiej dla nas!

 1. Jak produkowany jest koenzym Q10?

Nasz organizm sam go produkuje. Jednak dzięki wykorzystaniu zaawansowanych procesów , możemy obecnie uzyskiwać ten sam koenzym Q10, w warunkach laboratoryjnych.

 1. Jakie są funkcje koenzymu Q10?

Główną funkcją koenzymu Q10 jest aktywacja około 95% energii komórkowej, umożliwiającej wzrost, ochronę i regenerację. Ponadto, pełni on funkcję antyoksydantu. Oznacza to, że chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które może znacznie przyspieszyć proces starzenia się skóry.

 1. W jaki sposób koenzym Q10 działa w ciele lub na skórze?

Kiedy jesteśmy młodzi, właściwy poziom koenzymu Q10 w ciele zapewnia wszystkim komórkom wystarczającą ilość energii. Niestety, poziom koenzymu Q10 spada z upływem lat. Ten proces rozpoczyna się już w wieku 20 lat, a nasz styl życia ma na niego duży wpływ. Ciekawostka: gdy kilkadziesiąt lat temu rozpoczynano badania nad koenzymem Q10, to spadek jego zawartości
w mięśniu sercowym sprawił, że naukowcy zainteresowali się jego dobroczynnym działaniem  w walce z chorobą wieńcową. Suplementacja koenzymu Q10 przyniosła niezwykłe rezultaty, które nadal są odnotowywane.
Jako że koenzym Q10 zasila jeden z najważniejszych procesów przemiany energetycznej w komórkach ludzkich, jest to bardzo ważna substancja dla komórek, które potrzebują tej energii, żeby zapewnić prawidłową pracę najważniejszych organów, takich jak serce, nerki, płuca, jak i skóra – czyli nasz największy organ.

Koenzym Q10 może pomóc naszej skórze na różne sposoby: wzmacnia jej antyoksydacyjną „tarczę ochronną”, odbudowuje równowagę fizjologiczną, a nasza skóra się regeneruje i jest ogólnie bardziej odporna. Odpowiednie dbanie o skórę oznacza w szczególności delikatne wspieranie naturalnych funkcji skóry koenzymem Q10.

 1. Kiedy jest potrzebny koenzym Q10?

Przy właściwym odżywianiu się i zdrowym trybie życia nasz organizm jest zazwyczaj w stanie wyprodukować odpowiednią ilość koenzymu Q10. Jednak stresujący tryb życia, niektóre leki, czynniki środowiskowe, takie jak promieniowanie UV oraz proces starzenia się, mogą obniżyć poziom koenzymu Q10. W takiej sytuacji suplementacja koenzymu Q10 może przynieść znaczne rezultaty.
Ale co istotne – na skórę akurat nie działa suplementacja doustna.

 1. Czy proces obniżania się poziomu koenzymu Q10 przebiega tak samo u kobiet i u mężczyzn?

Obecnie badania nie wskazują wyraźnych różnic między płciami – w większości przypadków większe znaczenie ma stan fizyczny ciała.

 1. Od jak dawna wykorzystuje się koenzym Q10 jako składnik aktywny produktów kosmetycznych?

Amerykański uczony Frederick L. Crane odkrył i opisał koenzym Q10 po raz pierwszy w 1957 r. Kilka lat później brytyjski naukowiec zafascynowany jego właściwościami – Peter Mitchell – odkrył jak istotną funkcję koenzym Q10 pełni w naszym organizmie. Mitchell otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za swoje odkrycia w 1978 r. Od tego czasu przeprowadzono i opublikowano szereg dalszych badań
z różnych sektorów naukowych i medycznych nad działaniem i skutecznością koenzymu Q10.

W ramach intensywnych badań nad starzeniem się skóry, NIVEA zidentyfikowała ważną rolę koenzymu Q10 już na początku lat 90. Zespół Centrum Badań i Rozwoju NIVEA jako pierwszy w tamtym okresie umożliwił dostarczanie skórze koenzymu Q10 poprzez stosowanie produktów pielęgnacyjnych. Na tej podstawie NIVEA wprowadziła pierwszy krem pielęgnacyjny z koenzymem Q10 na rynek 20 lat temu.

Od tego czasu Centrum Badań i Rozwoju NIVEA nieprzerwanie bada i optymalizuje kosmetyki zawierające Q10. Jest też ono światowym liderem w badaniach nad jego właściwościami i zbawiennym wpływem na proces starzenia się skóry. Coraz lepsze zrozumienie procesu regulacji komórkowej
w kontekście starzenia się skóry – rozwijane także we współpracy z naukowcami z innych dziedzin – pozwoliło na wdrożenie znacznych ulepszeń w recepturze składnika aktywnego Q10.

 1. Jaka żywność zawiera koenzym Q10?

Spożywamy około 3-10 mg koenzymu Q10 z codziennymi posiłkami. Pokarmy takie jak mięso, jaja, ryby, orzechy, ziemniaki, brokuły i szpinak stanowią dobre źródła tego koenzymu.

 1. Jaka jest właściwa dawka/jak właściwie dawkować koenzym Q10?

W długoterminowych badaniach klinicznych z użyciem koenzymu Q10 do tej pory nie odnotowano żadnych skutków ubocznych, a codzienne zapotrzebowanie nie zostało jasno określone. W przypadku wyższego poziomu stresu indywidualne zapotrzebowanie może znacznie wzrosnąć, ale wygląda na to, że zależy to w dużej mierze od ogólnej kondycji fizycznej organizmu.

 1. Do czego może prowadzić niedobór koenzymu Q10?

Im większe występują jego ubytki w reakcjach biochemicznych tym więcej może powstawać wolnych rodników. Kiedy jesteśmy młodzi, nasze komórki otrzymują wystarczającą ilość energii, ponieważ nasze własne ciało produkuje wystarczającą ilość koenzymu Q10. Niestety, ta samoistna produkcja koenzymu Q10  i jego dostępność obniża się wraz z wiekiem. Spada również odporność komórek skóry. Im bardziej jesteśmy w stanie przyczynić się do właściwego przebiegu tego procesu, poprzez zewnętrzne dostarczanie koenzymu Q10, tym skuteczniej możemy wspierać naturalne funkcje skóry.

Możesz również polubić…