Nowości

Nowe jednominutowe maski Urban Detoks od NIVEA!

Tempo miejskiego życia często przekłada się na stan naszej cery. Jakość powietrza, pośpiech, przepracowanie, zbyt krótka ilość snu… Dlatego w trosce o wszystkie kobiety żyjące w biegu, portfolio ulubionej miejskiej linii Urban Detoks zostało rozszerzone o dwie, nowe maski – intensywnie nawilżającą oraz głęboko oczyszczającą – które w zaledwie 1 minutę zadbają o skórę i przywrócą jej naturalny blask!

Zdrowy tryb życia to dla większości z nas niezwykle istotny aspekt. Jednocześnie, coraz częściej deklarujemy chęć do zmiany swojego stylu życia na zdrowszy. Niestety jedną z przeszkód w osiągnięciu tego celu to życie w mieście, które często odbija się na naszej skórze. Dlatego dwie nowe maski Urban Detoks – intensywnie nawilżająca z ekstraktem z zielonej herbaty i kwasem hialuronowym oraz głęboko oczyszczająca pory z ekstraktem z magnolii i rozgrzewającą formułą – to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Dwa nowe warianty masek, przy skróconym czasie aplikowania do 1 minuty, to jeszcze głębsze oczyszczenie i nawilżenie suchej skóry, a co równie ważne – znacząca redukcja stresorów środowiskowych.

W skład linii Urban Detoks wchodzą: dwie nowe maski intensywnie nawilżająca z ekstraktem z zielonej herbaty i kwasem hialuronowym oraz głęboko oczyszczająca pory z ekstraktem z magnolii i rozgrzewającą formułą, maska detoks + oczyszczanie z białą glinką oraz dwa kremy na dzień i na noc na bazie zielonej herbaty.

NIVEA® Daily Essentials URBAN DETOX Maska 1-minutowa z ekstraktem z magnolii: Rozgrzewająca, żelowa formuła oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia. Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory, zapewniając czystą, gładką i zdrową cerę.

  • Zawiera ekstrakt z magnolii i rozgrzewającą, żelową formułę.
  • Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia.
  • Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99zł.

NIVEA® Daily Essentials URBAN DETOX Maska 1-minutowa z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym: Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe. Intensywnie nawilża, zapewniając piękną i promienną cerę.

  • Zawiera zieloną herbatę i kwas hialuronowy.
  • Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe.
  • Intensywnie nawilża.
  • Zapewnia piękną i promienną cerę.

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99zł.

Możesz również polubić…