Nowości

Nowe, mentolowe ujędrnienie ciała z NIVEA Q10!

Uczucie pewności we własnej skórze jest konieczne, szczególnie kiedy wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dlatego NIVEA wspierając wszystkie kobiety w przygotowaniach do nowej pory roku przedstawia udoskonaloną linię do pielęgnacji ciała NIVEA Q10, która w zaledwie 10 dni zauważalnie poprawia elastyczność skóry. Nowy, ujędrniający balsam do nóg z koenzymem Q10 i orzeźwiającym mentolem zapewni natychmiastowe uczucie przyjemnego chłodu i odświeżenia. Z kolei ulepszona formuła balsamu i mleczka do ciała NIVEA Q10 wzbogacona została o witaminę C, aby efekt ujędrnienia był silniejszy niż kiedykolwiek!

Dla zmęczonych nóg: poczuj natychmiastowe chłodzenie dzięki mentolowi

Specjalnie dla kobiet, NIVEA wprowadza nowy ujędrniający balsam do nóg z koenzymem Q10 i znanym ze swych chłodzących właściwości mentolem, aby nie tylko zadbać o jędrność skóry, ale i pomóc niwelować uczucie „ciężkich” nóg. Balsam natychmiast odświeża i wyraźnie ujędrnia skórę już w 10 dni. Uczucie „ciężkich” nóg jest częstym problemem, na który cierpi wiele kobiet, dlatego jak wyjaśnia dr Magdalena Łuczkowska – dermatolog oraz ekspert NIVEA, „rekomendujemy masowanie łydek z użyciem ujędrniającego balsamu do nóg NIVEA z mentolem. Taki masaż pomoże rozluźnić nogi i jednocześnie ujędrni skórę”.

Ujędrniający balsam do nóg NIVEA wzbogacony o koenzym Q10 i orzeźwiający mentol

Nowa formuła pozostawia uczucie przyjemnego chłodu i odświeżenia. Mleczko w ciągu 10 dni zauważalnie ujędrnia skórę, a dodatkowo szybko się wchłania intensywnie nawilżając przez 48 godzin.

 • Wyraźnie poprawia jędrność skóry w 10 dni
 • Formuła wzbogacona o koenzym Q10 oraz mentol, który zapewnia uczucie odświeżenia
 • Pozwala poczuć jak skóra staje się pełna energii
 • Intensywnie nawilża skórę przez 48h
 • Cena: 18,90zł / 200ml

Znacznie ulepszona elastyczność skóry już w 10 dni

Ujędrniające mleczko i balsam do ciała NIVEA Q10 posiadają w swojej formule koenzym Q10, który obecny jest w każdej komórce ciała. Jednak wraz z wiekiem ilość koenzymu w tkankach spada, a nasze komórki nie są w stanie regenerować się samodzielnie. Dlatego jak tłumaczy dr Magdalena Łuczkowska „dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów formuła balsamu oraz mleczka NIVEA Q10 została udoskonalona poprzez dodanie stabilnej witaminy C. Nowe formuły to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy: witaminy C oraz Q10, które pomagają zredukować skutki stresu oksydacyjnego”. Stabilna witamina C – która nie ulega utlenieniu ani nie odbarwia się pod wpływem światła –  w połączeniu z Q10 pomaga chronić komórki i strukturę skóry oraz poprawa jej elastyczność. Skóra jest bardziej jędrna i gładka, a jej wygląd jest zauważalnie poprawiony
w 10 dni.

Ujędrniające mleczko do ciała NIVEA Q10 z witaminą C

Ujędrniający balsam do ciała NIVEA Q10 z witaminą C

Ulepszona formuła z silnymi antyoksydantami: Q10 i stabilną witaminą C wyraźnie poprawia elastyczność skóry w ciągu 10 dni – szybko wchłaniające się balsam i mleczko intensywnie nawilżają skórę przez 48 godzin.

 • Wyraźnie poprawiają jędrność skóry w 10 dni
 • Zawierają dwa silne antyoksydanty – koenzym Q10 oraz stabilną formę witaminy C
 • Pozwalają poczuć jak skóra staje się pełna energii
 • Intensywnie nawilżają skórę przez 48h
 • Cena: 18,90zł / 250ml oraz 23,40zł / 400ml

Kilka faktów o…

 • Wolne rodniki – występują naturalnie w środowisku, ale ich nadmiar powstaje pod wpływem słońca, zanieczyszczeń powietrza i źle dobranej diety. Atakują różne struktury komórkowe, przez co komórki nie mogą funkcjonować prawidłowo. Powoduje to przedwczesne starzenie się i uszkodzenie skóry. Zalecany sposób na ochronę naszej skóry: przeciwutleniacze!
 • Stres oksydacyjny – to stan, w którym dochodzi do wzrostu produkcji wolnych rodników i / lub spadku aktywności antyoksydantów. Destrukcyjnemu działaniu wolnych rodników zapobiegają przeciwutleniacze (takie jak witamina C czy Q10), które oddają im swój wolny elektron, a tym samym neutralizują ich nadmiar w organizmie.
 • Witamina C – znana również jako kwas askorbinowy, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy. Walczy z wolnymi rodnikami i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Połączenie witaminy C i Q10 daje jeszcze silniejszy efekt.
 • Koenzym Q10 – jest niezbędny w funkcjonowaniu każdej komórki człowieka, bo warunkuje wytwarzanie w niej energii. Jest także niezwykle silnym antyoksydantem, a sam w sobie potrafi stymulować komórki skóry do produkcji kolagenu. Marka NIVEA jako pierwsza w 1998 roku wprowadziła koenzym Q10 na rynek kosmetyczny!
 • Jak pozbyć się uczucia „ciężkich” nóg? – pomaga chłodny prysznic lub… powolne masowanie łydek za pomocą balsamu ujędrniającego balsamu do nóg NIVEA od dołu do góry. Odpowiedni nacisk palców stymuluje krążenie krwi i limfy, natomiast ważne, aby robić to powoli. Innym sposobem zapobiegania jest unikanie noszenia ciasnych ubrań (legginsy, spodnie itp.), wysokich obcasów… i zakładania nogi na nogę!

Możesz również polubić…